У Черкасах на могилі військового «Азова» пошкодили ялинку і поцупили прикраси
Джерело: мати загиблого військового Оксана Коцуконь у Facebook
У Черкасах невідомі пошкодили ялинку на могилі загиблого військового Олександра Коцуконя. Невідомі поцупили ялинкові прикраси, які напередодні залишила його мати Оксана Коцуконь.
“Наближаються свята, а для тебе вже їх немає і ніколи не буде, бо без нього (сина – ред.) все буденне і пусте. Купуєш ялинку, підбираєш прикраси, але вже не прикрашаєш її вдома, бо болить. Бо його остання ялинка була в Маріуполі біля драмтеатру, поруч з яким його вбили! Везеш її та прикрашаєш в місці, де твоя дитина вже навічно. І так хочеться, щоб у нього все ж таки була своя ялинка, бо він на неї заслуговує”, – написала його мати.
Зазначимо, що Олександр Коцуконь загинув 22 березня у Маріуполі під час героїчної оборони міста. Його поховали 5 серпня 2022 року на кладовищі №3 у Черкасах. Військовий мав позивний “Арс”.
“Хтось вирішив, що має право зняти прикраси з ялинки. Якби вона була не закріплена, то, мабуть, і її б забрали, щоб продати за безцінь та задовольнити свої мерзенні потреби. Хлопці віддали своє життя не для того, щоб на їхніх могилах глумилися і вандалили!” – зазначено у повідомленні.
- Внаслідок російсько-української війни загинув актор та військовослужбовець Збройних сил України Андрій Павленко.
Обраний президент США Дональд Трамп у п’ятницю заявив, що планує покласти край “незручній” практиці переведення годинників на літній час, яка, на його думку, створює зайве фінансове навантаження на країну.
NASA оголосило про чергову затримку в реалізації місії з повернення астронавтів на Місяць — вперше за понад 50 років після завершення програми “Аполлон”.
Росія і далі завдаватиме ударів по Україні крилатими й балістичними ракетами, а також безпілотниками. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в ефірі національного телемарафону, трансляцію якого здійснював телеканал “Рада”.
Дослідники Інституту еволюційної антропології Макса Планка в Німеччині встановили, що перший обмін генетичним матеріалом між предками сучасних європейців і неандертальцями стався близько 47 тисяч років тому.
90-річна Аннет Роберж, яка виховала п’ятьох дітей, нещодавно закінчила Південний університет Нью-Гемпшира (SNHU), здійснивши свою багаторічну мрію після десятиліть самопожертви.