Warner Bros. і Paramount обговорили можливе злиття компаній

Джерело: Axios

Президент американського медіагіганта Warner Bros. Discovery, Девід Заслав, та головний виконавчий директор Paramount Global, Боб Бакіш, провели переговори в Нью-Йорку, обговоривши потенційне об’єднання своїх компаній.

Зустріч тривала кілька годин і відбулася в головному офісі Paramount на Таймс-сквер.

Злиття цих компаній може суттєво змінити медіаринок, утворивши нову компанію на американському ринку розваг з капіталізацією близько 40 мільярдів доларів, здатну конкурувати з такими гігантами, як Walt Disney Co.

На цей момент ринкова капіталізація Warner Bros. Discovery становить 29 мільярдів доларів, а Paramount – 10 мільярдів доларів. Згідно з рейтингом Forbes, Warner Bros. Discovery займає четверте місце серед найбільших медіакомпаній світу, тоді як Paramount входить у першу десятку.

Нині залишається невідомим, чи Warner Bros. Discovery планує придбати саму Paramount Global, чи її материнську компанію National Amusements Inc. За інформацією від інсайдерів, розглядаються обидва варіанти. Warner Bros. Discovery вже звернулася до банківських установ щодо аналізу потенційної угоди.

Така угода може спровокувати ланцюгову реакцію консолідацій у цій галузі. На переговорах також розглядалося об’єднання стримінгових сервісів Paramount+ та Max. У разі злиття, існує ймовірність об’єднання новинного каналу CBS News з CNN, а також спортивних каналів обох компаній.

The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган  – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.

На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.

Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.

У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.

Платформа McHire, яку McDonald’s використовує для прийому на роботу нових співробітників, виявилася вразливою до елементарного злому. Двоє незалежних дослідників кібербезпеки – Ієн Керролл і Сем Каррі – з’ясували, що до внутрішньої системи, яка обробляє заявки кандидатів, можна було увійти, просто ввівши логін і пароль “123456”.