ABC News опублікував набір правил під час дебатів між Гарріс і Трампом
Джерело: ABC News
Телеканал ABC News, який організовує президентські дебати між віцепрезиденткою США Камалою Гарріс і колишнім президентом США Дональдом Трампом, опублікував набір правил, які регулюватимуть матч.
Дебати 10 вересня будуть першими особистими дебатами між Гарріс і Трампом та триватимуть 90 хвилин.
Дебати проходитимуть у Філадельфії, в Національному конституційному центрі й будуть без аудиторії в залі.
Мікрофон буде включений тільки в кандидата, чия черга говорити. Лише модераторам буде дозволено ставити запитання.
У вівторок провели віртуальне підкидання монети, щоб визначити місце на подіумі та порядок завершальних заяв. Трамп виграв у жеребкуванні та вибрав порядок висловлювань.
Колишній президент виступить із завершальним словом. Віцепрезидентка Гарріс вибрала праву позицію на подіумі на екрані, тобто сцену ліворуч.
Вступних промов не буде, а кінцеві промови триватимуть дві хвилини для кожного кандидата.
Кандидати стоятимуть за трибунами під час дебатів, і на сцені заборонено мати попередньо написані нотатки. Кожен кандидат отримає ручку, блокнот і пляшку води.
Співробітники кампанії не можуть спілкуватися з кандидатами під час рекламних пауз.
- Перші дебати між головними кандидатами у президенти США від демократів Камалою Гарріс та республіканців Дональдом Трампом, організовані телеканалом ABC 10 вересня, опинилися під загрозою зриву через суперечку обох кампаній щодо мікрофона.
- Віцепрезидентка США Камала Гарріс, яка є кандидаткою у президенти від Демократичної партії, закликала свого опонента від Республіканської партії Дональда Трампа до дебатів із постійно увімкненими мікрофонами.
- Трамп спершу відмовився від дебатів з Гарріс, посилаючись на те, що вона – неофіційна кандидатка від Демократичної партії та додав, що експрезидент США Барак Обама не підтримав Гарріс (Обама висловив підтримку віцепрезидентці наступного ж дня після заяви Трампа). Згодом відмовлявся від дебатів, посилаючись на те, що “все одно лідирує в опитуваннях”.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 25 липня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 153 бойові зіткнення.
Європейський парламент розглядає можливість пришвидшення відмови від російського газу на один рік, до січня 2027 року. Про це свідчать документи, з якими ознайомилося агентство Reuters.
Міністр оборони України Денис Шмигаль представив оновлений склад своєї команди.
Від початку 2025 року в Україні відбувається близько 15 кібератак щодня. Основним джерелом кібератак залишається Росія.
З 1 серпня Укрзалізниця вводить обов’язкову верифікацію через “Дія.Підпис” при купівлі та поверненні квитків на низку популярних поїздів, що викликало обурення серед частини пасажирів, які не мають застосунку.