Адвокату компанії «Міллер» повідомлено про підозру у справі про хабар – САП

Джерело: пресслужба САП

Повідомлено про підозру столичному адвокату, якого викрили на спробі надання хабаря у 200 тисяч доларів прокурорам САП та детективам НАБУ у справі “Укренерго”.

Прокурор за участі детективів НАБУ повідомив про підозру адвокату Олексію Носову.

Зауважується, що дії адвоката кваліфіковано за ч. 3 ст. 369 КК України.

4 червня стало відомо про викриття адвоката одного зі столичних адвокатських об’єднань на пропозиції хабаря у 200 тисяч доларів прокурорам САП та детективам НАБУ у справі “Укренерго”.

Адвокат пропонував кошти прокурорам САП та детективам НАБУ за прийняття рішення про передачу кримінального провадження стосовно його підзахисного у справі щодо заволодіння електричною енергією ПрАТ “НЕК “Укренерго” та легалізації отриманих від її продажу коштів на суму 716 млн грн до іншого органу досудового розслідування.

В юридичній компанії “Міллер” зазначили, що обшуки провели в адвоката Олексія Носова. Пресслужба повідомила, що компанія перебуває “у стані шоку”.

Також зауважили, що адвокати об’єднання, представники та члени команди не можуть і не будуть виступати захисниками підозрюваного “ані публічно, ані у межах кримінального провадження”.

У пресслужбі додали, що “прозорість, комплаєнтність, законність та відкритість” завжди були найвищими цінностями команди. І що належність до професії адвоката — не привілей, а “обов’язок слідувати цінностям та берегти репутацію”.

Тоді як український адвокат, засновник юридичної компанії “Міллер”, військовослужбовець ЗСУ, Масі Найєм з жалем сприйняв новину, однак, акцентував, що “закон має бути один для всіх”.

Як нагадали у Центрі протидії корупції, підозри у справі “Укренерго” отримали кілька осіб, зокрема й бізнес-партнер Коломойського Михайло Кіперман, котрого оголосили у розшук.

Розслідування у справі вже завершили і вона невдовзі потрапить до Вищого антикорсуду. У ЦПК припустили, що ймовірна зміна підслідності могла бути потрібна для того, щоб запобігти передачі справи до ВАКС.

У 2019 році Носов став асоційованим партнером компанії. Він керував практикою захисту в кримінальних провадженнях.

З 2009 по 2013 рік навчався у Київському Університеті Права НАН України, після чого вступив до Національної академії Прокуратури України, яку успішно закінчив у 2014 році.

Вже з липня 2014 працював в органах прокуратури, на посаді прокурора.

Як зазначалося, Носов має “значний досвід процесуального керівництва, досудового розслідування та судового розгляду кримінальних проваджень різного ступеня тяжкості”.

В НЕК “Укренерго” повідомити, що завтра, 22 червня, обмеження споживання електроенергії діятимуть по всій Україні з 16:00 до 00:00.

“Нова Пошта” (NovaPost) отримала звання поштового оператора року за версією міжнародної премії World Post and Parcel Award. Про це повідомляє сайт організації.

Станом на 16:00 в п‘ятницю, 21 червня, на фронті від початку доби відбулось 84 бойових зіткнення. Сили оборони зупиняють ворога та руйнують його плани. 

Творчість для багатьох військових стала порятунком, допомагала вивільнити емоції і відволіктись від реальності. Українські захисники і захисниці проявили себе зокрема як поети.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що практично на всій території Чорногорії, Боснії і Герцеговини та Хорватії зникло електропостачання. Чому стались відключення – поки невідомо.