Актор «Бріджертонів» прокоментував роль «героїв робітничого класу» у серіалі

Джерело: BBC News

Актор “Бріджертонів” Мартінс Імхангбе розповів про “героїв робітничого класу”, які представлені в серіалі.

Імхангбе грає у серіалі Вілла, чоловіка Аліси (Емма Наомі). В “Бріджертонах” вони одружені і мають трьох дітей. Спочатку пара дружила з герцогом та були власниками бару, однак в третьому сезоні після значного спадку вони раптово переселяються у великий маєток.

Фото: Netflix

“Приємно усвідомлювати, що в характері є еволюція та ціла округлість. Є щось у герої з робітничого класу, що подобається людям. Про те, що я не хочу бути частиною суспільства і погоджуюся з цим”, — розповів Імхангбе.

Мартінс каже, що його родина в серіалі вирушає у “складну подорож”, орієнтуючись на своє новознайдене багатство та статус.

“Ви бачите скептицизм і вагання бути залученим до вищого суспільства, плюси і мінуси водночас. Ви бачите, що боротьба не така проста, як: “Добре, тепер ми багаті, і ми чудово проведемо час”, — сказав актор.

Він також каже, що “складність створення більшого сюжету в серіалі” відображає подорожі героїв.

“Це майже так, ніби вони тепер знаменитості і не знають, як у цьому орієнтуватися. У нас було схоже, ми не знали точно, як орієнтуватися в наших нових ролях”, — зауважив Мартінс.

Серіал “Бріджертони” часто хвалять за різноманітність акторського складу та сюжетних ліній, і Мартінс каже, що репрезентація — це можливість, яка приходить із почуттям відповідальності.

“Я дуже пишаюся тим, що можу дати цей простір і пролити світло на цей наратив. Оскільки ми нечасто бачимо це, особливо в епохальних драмах, ви навряд чи побачите нетоксичну, здорову, красиву темношкіру сім’ю на передовій. Відчувається, що є відповідальність розповісти цей наратив, вкластися в роботу та пам’ятати про всі чутливі моменти та нюанси”, — каже він.

Сполучені Штати 21 травня провели планове випробування міжконтинентальної балістичної ракети Minuteman III, котра була обладнана боєголовкою Mark-21 High Fidelity De-Entry.

У Медичному центрі Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі вперше у світі успішно пересадили людині сечовий міхур. Це стало результатом чотирирічних досліджень та розробок команди лікарів під керівництвом доктора Німи Нассірі та Індербіра Гілла.

На півночі Казахстану, де понад сорок років випробовували ядерну зброю, життя досі не повернулося до норми. Понад мільйон осіб зазнали впливу радіації, а спадкові мутації надалі скалічують нові покоління.

Країни Європейського Союзу засудили інцидент, що стався під час візиту дипломатичної делегації до Західного берега, коли ізраїльські військові відкрили вогонь неподалік місії. Італія та Франція викликали послів Ізраїлю для пояснень, тоді як Німеччина, попри тісні зв’язки з Ізраїлем, назвала стрілянину “неспровокованою”.

У Бразилії медики провели 15-годинну операцію з розділення сіамських близнючок. Дівчатам по одному року.