Актор серіалу «Надприродне» Міша Коллінз відвідав Сумщину

Джерело: Міша Коллінз/X

22 травня американський актор, відомий за роллю у серіалі “Надприродне” Міша Коллінз відвідав Сумщину. Амбасадор фандрейзингової платформи United24 у межах візиту до України оголосив збір коштів на розмінування країни.

Раніше в United24 повідомили, що Коллінз збирає кошти на піротехнічний автомобіль для розмінування.

Зауважується, що на деокупованих територіях після російських обстрілів знаходять протитанкові та протипіхотні міни, міни-пастки, проводи-троси, касетні боєприпаси і тисячі снарядів, що не розірвалися. Смертоносна вибухівка може бути захована у предметах побуту, іграшках, будинках, дитячих садках, на ігрових майданчиках, полях, у лісах та парках.

Мета – зібрати 450 000 доларів на покупку багатофункціонального піротехнічного автомобіля для саперів. Він допоможе очищати землю від мін та транспортувати вибухонебезпечні предмети й речовини до місця їхнього знищення.

Актор повідомив, що приїхав на Сумщину та закликав донатити на допомогу у розмінуванні українських земель. Він додав, що нині збирає на придбання піротехнічного автомобіля, який рятуватиме життя.

Сьогодні я близько до фронту в Україні, — написав Коллінз.

Додамо, що Міша Коллінз вже приїжджав до Києва минулого року. Ще з перших днів повномасштабного вторгнення він підтримав Україну і став амбасадором United24.

Пані посол Естонії в Україні підтвердила, що її країна готова обговорювати питання відправлення своїх військ до України, оскільки для Таллінна це не “червона лінія”.

19 червня Державний секретар США Ентоні Блінкен запевнив, що саміт Північноатлантичного альянсу, котрий відбудеться на початку липня у Вашингтоні, зосередиться на зміцненні допомоги Україні у довгостроковій перспективі.

Видання The Economist проаналізувало дезінформаційну кампанію проти першої леді України Олени Зеленської та визначило ключові інструменти російської пропаганди.

Акторка Національного драмтеатру імені Лесі Українки Марія Агапітова поповнила лави ЗСУ.

19 червня відбувся завершальний раунд переговорів щодо безпекової угоди з ЄС із заступником Генерального секретаря Європейської служби зовнішньої діяльності з питань миру, безпеки та оборони Шарлем Фрізом.