Акторка Лайвлі звинуватила режисера Балдоні в домаганнях і спробах зруйнувати її репутацію

Джерело: AP

Акторка Блейк Лайвлі подала скаргу проти режисера Джастіна Балдоні, студії, яка створила романтичну драму “Покинь, якщо кохаєш” (“It Ends With Us”), та його публіцистів. Крок передує можливому судовому позову.

Фото: AP

У скарзі Лайвлі стверджує, що Балдоні та продюсер фільму неодноразово проявляли сексуальні домагання на зйомках. Вона також звинуватила їх у створенні “багаторівневого плану” для підриву її репутації після того, як вона та її чоловік Райан Рейнольдс обговорили цю поведінку з керівництвом.

План, описаний у скарзі, включав кампанії у соціальних мережах, розміщення негативних публікацій про Лайвлі та поширення інформації на інтернет-форумах. У документі зазначається, що Балдоні залучив антикризових менеджерів для “скоординованого та добре фінансованого плану відплати”, спрямованого на дискредитацію акторки.

Адвокат Джастіна Балдоні Брайан Фрідман назвав ці звинувачення “неправдивими, обурливими та навмисно непристойними”. За його словами, студія найняла антикризового менеджера через вимоги та погрози з боку Лайвлі. Зокрема її заяву про можливий зрив зйомок.

Скарга Лайвлі містить перелік із 30 вимог, які вона висунула через ворожу атмосферу на знімальному майданчику. Серед них: заборона на обговорення сексуальних тем, використання інтимного контенту, обговорення її ваги та згадування про її покійного батька. Також Лайвлі наполягала на присутності координатора інтимних сцен під час спільної роботи з Балдоні та забороні імпровізованих сцен поцілунків.

Фото: AP

Фільм “Покинь, якщо кохаєш”, екранізація роману Колін Гувер, вийшов у прокат у серпні 2024 року та дебютував із прибутком у 50 мільйонів доларів. Однак його вихід супроводжувався чутками про конфлікт між Лайвлі та Балдоні.

Раніше Балдоні відповів на критику щодо романтизації домашнього насильства у фільмі, зазначивши, що розуміє, чому такі теми викликають обурення. Він наголосив, що творці стрічки врахували ці питання під час її зйомок.

Розвіддані, з якими ознайомилися американські та західні посадовці, свідчать про можливу зміну пріоритетів глави Росії Володимира Путіна у повномасштабній війні проти України. Замість прагнення до повного захоплення України, Кремль може зосередитися на короткострокових цілях — утриманні захоплених територій та зміцненні ослабленої економіки РФ.

У головному логістичному хабі НАТО — Александруполісі — затримали 59-річного етнічного грека з Грузії за підозрою у шпигунстві на користь Росії. В його телефоні знайшли фото і відео військових об’єктів та техніки.

Нові котушки на 25 та 30 км для оптоволоконних FPV-дронів української компанії 3DTech пройшли внутрішні випробування та вже серійно виробляються. Виробництво всіх котушок компанії повністю локалізовано в Україні, закуповується лише сировина. 

Європейський Союз остаточно заборонив використання бісфенолу А (BPA) у всіх матеріалах, що контактують із харчовими продуктами. Відповідне рішення закріпили у Регламенті 2024/3190, який набрав чинності 20 січня 2025 року. Заборона стала результатом понад 20 років наукових досліджень і обговорень щодо впливу цієї речовини на здоров’я та довкілля.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22:00 1 травня. Від початку цієї доби відбулося 140 бойових зіткнень.