Акторка серіалу «Дивні дива» Міллі Боббі Браун таємно вийшла заміж за Джейка Бон Джові

Джерело: Vt та The Sun

Британська акторка, зірка серіалу “Дивні дива” Міллі Боббі Браун таємно вийшла заміж за Джейка Бон Джові, сина легендарного співака Джона Бон Джові.

Джейк освідчився Міллі ще у 2023 році, але лише зараз пара вирішила одружитися. За даними видання The Sun, пара одружилася минулих вихідних у США.

Закохані влаштували розпис, на якому були присутні лише найближчі друзі та рідні пари. Серед гостей був також і батько нареченого – музикант та співак Бон Джові.

Одначе, подружжя все ж планує влаштувати масштабне святкування весілля пізніше цього року.

Раніше в інтерв’ю журналістам Міллі Браун зізналася, що бажає зберегти в таємниці деталі свого одруження, але додала, що сам процес підготовки до урочистостей приносить їй величезне задоволення.

Батько Джейка, провідний вокаліст гурту Bon Jovi, підтримав рішення пари одружитися в молодому віці і сказав, що вони нагадали йому те, як він одружився зі своєю дружиною у 1989 році, познайомившись у підлітковому віці.

3 червня у своєму будинку в центрі Лос-Анджелеса помер найстарший чоловік у США Моррі Маркофф. Йому було 110 років. 

19 червня британському політику, колишньому прем’єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону виповнюється 60 років. В особі цього лідера Україна отримала від Великої Британії безпрецедентну підтримку з початку повномасштабного вторгнення російських військ. Він не лише одним з перших здійснив візит до охопленої вогнем держави, але й посилив оборону України, домігшись погодження низки необхідного озброєння.

Видання The Economist проаналізувало дезінформаційну кампанію проти першої леді України Олени Зеленської та визначило ключові інструменти російської пропаганди.

Акторка Національного драмтеатру імені Лесі Українки Марія Агапітова поповнила лави ЗСУ.

19 червня відбувся завершальний раунд переговорів щодо безпекової угоди з ЄС із заступником Генерального секретаря Європейської служби зовнішньої діяльності з питань миру, безпеки та оборони Шарлем Фрізом.