Актриса фільму «Бачення метелика» Рита Бурковська здобула премію Septimius Awards в номінації «найкраща європейська акторка»

Джерело: Держкіно

Українська акторка Рита Бурковська перемогла в номінації “найкраща європейська акторка” премії Septimius Awards 2023 у Нідерландах.

Нагороду українська акторка отримала за головну роль у стрічці “Бачення метелика” режисера Максима Наконечного. Церемонія нагородження відбулася 26 вересня 2023 року в Амстердамі, Нідерланди.

Зображення: Держкіно

Septimius Awards – це престижна церемонія нагородження, яка приділяє особливу увагу виявленню та заохоченню нових незалежних талантів, підтримці фантастичних фільмів і об’єднанню всіх елементів кіновиробництва та оповідання, включаючи художню літературу, науково-документальну літературу, анімацію, телесеріали та сценарії.

Зображення: Держкіно

Фільм “Бачення метелика” розповідає про аеророзвідницю з позивним “Метелик”, яка повертається з полону. Її чекають рідні, друзі, побратими та коханий. Але нове життя приносить і нові виклики. Це дебютна повнометражна робота режисера Максима Наконечного.

Сценарій фільму він написав спільно з письменницею та режисеркою Іриною Цілик (“Земля блакитна, ніби апельсин”, “Я і Фелікс”). У головній ролі знялась акторка Рита Бурковська.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.

Президент Болгарії Румен Радев, відомий своїми негативними поглядами на Україну, висловив думку, що Києву перемогти Росію військовими засобами не вдасться.

Біля Вовчанська Харківської області прикордонники знищили російський пункт пілотування безпілотників.