Amazon і Google долучаться до блокування російським компаніям доступу до хмарних сервісів

Джерело: заява компанії Softline, одного з найбільших дистриб’юторів Microsoft у РФ

Починаючи з 20 березня, крім компанії Microsoft, Amazon та Google також припинять надавати доступ до своїх хмарних сервісів для російських компаній через європейські санкції проти Росії.

ГК Softline підтвердила отримання офіційної інформації від Microsoft та Amazon про те, що з 20 березня 2024 року буде припинено доступ до хмарних продуктів на території Росії. У зв’язку з цим компанія попереджає про можливі функціональні обмеження в роботі хмарних продуктів і сервісів Microsoft, Amazon і Google.

Листи від правовласників зазначають, що з цієї дати буде припинено доступ до хмарних продуктів, таких як Power BI, Dynamics CRM та інші. Припинення також може торкнутися хмарних рішень, що містять ці продукти, заявили у компанії.

Ці обмеження визначено 12 пакетом санкцій ЄС від 19 грудня 2023 року, який обмежує постачання в Росію програмного забезпечення для бізнес-аналітики, Customer Relationship Management (CRM) та інших продуктів.

Для російських компаній це означає, що з 20 березня 2024 року скористатися цими продуктами або отримати доступ до даних, що містяться в них, буде неможливо, додали в Softline.

У мережі поширився інтернет-тренд щодо приручення домашніх тварин — до нього долучилися й українські військові. Наприклад, користувачка @wikentiyax розповіла про долю кота, якого назвали Паладін.

У неділю, 19 травня, гелікоптер, на борту якого перебував президент Ірану Ібрагім Раїсі, зазнав аварії. Невдовзі стало відомо, що внаслідок авіакатастрофи загинули всі пасажири. Світові лідери висловив свої співчуття у зв’язку із загибеллю Раїсі.

Цього тижня українці можуть насолоджуватися теплою погодою. Очікується підвищення температур до +20…+27 градусів, але в деяких регіонах разом зі спекою прийдуть і опади.

П’ять років тому, 20 травня 2019-го, Володимир Зеленський офіційно став президентом України.

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.