Amazon має намір звільнити 35% працівників з Twitch

Джерело: Bloomberg

Amazon планує звільнити 35% від загальної кількості персоналу платформи Twitch. Рішення пов’язане з фінансовими втратами, яких зазнає Twitch, та звільненням кількох високопосадових керівників компанії.

Утримання великого вебсайту, який щомісяця має мільярдну кількість годин трансляцій, виявилося витратним завданням, навіть при підтримці інфраструктури Amazon. У грудні минулого року Twitch вирішив припинити свою діяльність у Південній Кореї через великі фінансові витрати.

Хоча Twitch активно вкладався у рекламу, ці зусилля не допомогли зробити бізнес прибутковим. Новий керівник компанії, призначений нещодавно, вжив численних заходів для розв’язання проблем, але це не зупинило необхідність скорочення робочих місць.

  • Корпорація Amazon оголосила про запуск нового чат-бота Q. Його метою буде залучення великих корпоративних клієнтів до свого сервісу хмарних обчислень AWS.

Джерело: Наталка Діденко Синоптикиня Наталка Діденко повідомила, що 30 травня в Україні побільшає дощів з…

П’ятий Президент України та лідер “Євросолідарності” закликав європейців не дати жодного шансу проросійським політ силам на майбутніх виборах.

Станом на 11:00 в середу, 29 травня, на фронті вже відбулось 28 бойових зіткнень. Окупанти здійснили шість авіаударів із застосуванням десяти КАБів та 476 обстрілів позицій ЗСУ. 

У середу, 29 травня, Європейське космічне агентство (ESA) запустило супутник для дослідження впливу хмар на зміну клімату.

Кібератаки стають все поширенішими та мають руйнівніші наслідки, створюючи нові ризики для кібербезпеки користувачів всесвітньої павутини.