Анна Вінтур залишає посаду головної редакторки американського Vogue

Джерело: CNN

Анна Вінтур йде з посади головної редакторки американського Vogue, яку обіймала майже 40 років.

Вінтур особисто повідомила про це працівникам.

Хоча Анна й залишає найвищу посаду у Vogue, з компанії Condé Nast вона не йде — лише скорочує обсяг своїх обов’язків. Вона залишиться на посадах головної контент-директорки Condé Nast на глобальному рівні та глобальної редакторки Vogue. Її наступник у американському виданні Vogue обійматиме нову посаду з новою назвою — керівник редакційного контенту.

Як розповіли у виданні, на посаді головної редакторки Vogue Вінтур повністю змінила обличчя видання. Її перший номер у листопаді 1988 року прикрасила ізраїльська модель Міхаела Берку в зістарених джинсах — вперше джинси з’явилися на обкладинці Vogue. Це задало тон на десятиліття вперед.

Вінтур ухвалювала редакційні рішення, які її попередники вважали б неможливими: замість традиційних студійних портретів — живі, невимушені фото на відкритому повітрі; замість лише жінок — чоловіки на обкладинці, як-от у 1992 році Річард Гір, зображений разом із тодішньою дружиною Сінді Кроуфорд.

Хоча найбільше Вінтур асоціюють саме з Vogue, у 2020 році вона стала головною контент-директоркою Condé Nast і почала курувати весь портфель видань по всьому світу, зокрема Vanity Fair, Wired, GQ, Architectural Digest, Bon Appétit та Condé Nast Traveler.

Згідно з повідомленням, її відхід є частиною глобальної реструктуризації компанії.

Зміна керівництва у Vogue є тектонічним зрушенням у світі американської модної журналістики. Це відкриває можливості для нових редакторів і створює шанс для найвпливовішого модного видання світу змінити напрямок розвитку. Два роки тому Чіома Наді стала першою темношкірою жінкою, яка очолила British Vogue, змінивши на цій посаді Едварда Еннінфула — першого в історії темношкірого головного редактора британського Vogue, який обіймав посаду шість років, йдеться в матеріалі.

Американсько-німецька компанія-розробник програмного забезпечення Auterion до кінця 2025 року спорядить Україні 33 тисячі “ударних систем” для БпЛА з штучним інтелектом, здатних обходити системи радіоелектронної боротьби та фізичні перешкоди – подібно до дронів на оптоволокні. 

Німецька автобудівна компанія Porsche повідомила про падіння прибутку від автомобільного бізнесу на майже 91% у другому кварталі – з 1,7 млрд євро до 154 млн євро. Основними причинами стали скорочення продажів у Китаї, зростання витрат на електрифікацію та тиск митних зборів у США.

Бойовики, пов’язані з терористичним угрупованням “Ісламська держава”, вночі атакували католицьку церкву на сході Демократичної Республіки Конго, вбивши щонайменше 34 людини. 

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 27 липня. Так, з початку доби відбулося 118 бойових зіткнень.

27 липня президент США Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати та Євросоюз уклали торговельну угоду за кілька днів до закінчення відведеного терміну.