Аномальна спека в Індії за останні три дні забрала життя понад 50 людей

Джерело: ВВС

В Індії за останні три дні загинуло понад 50 людей через сильну спеку, яка продовжує охоплювати частину країни.

Як розповіли у виданні, в північному штаті Уттар-Прадеш на вихідних через спеку загинуло близько 33 людей. Серед померлих було кілька поліціянтів, членів виборчих комісій, охоронців і санітарів.

За даними виборчої комісії штату, сім’ям загиблих членів виборчих комісій буде виплачено грошову компенсацію в розмірі 1,5 млн рупій (18 тисяч доларів).

Згідно із заявою Спеціального уповноваженого з питань надзвичайної допомоги штату Одіша, районна влада повідомила про 99 випадків смерті від теплового удару за останні 72 години – з них підтвердилися поки що тільки 20 випадків.

Про підозри на смерть від теплового удару також повідомляють зі штатів Біхар, Мадхья-Прадеш і Джаркханд.

Багато з цих смертей зафіксовано 1 червня, коли в Індії проходив останній етап голосування на загальних виборах.

Федеральне міністерство охорони здоров’я поінформувало, що з 1 березня по 30 травня зафіксовано щонайменше 56 підтверджених смертей від теплових ударів. За цей період  зареєстровано близько 24 849 випадків теплових ударів.

Національний центр контролю за захворюваннями Індії називає теплові удари “небезпечним для життя” станом, смертність від якого становить 40-64%.

Зазначається що протягом останніх двох тижнів спека в північній і центральній частині Індії, а також у деяких регіонах на заході країни не вщухає, а максимальна температура протягом декількох днів тримається на рівні 45-46 градусів за Цельсієм, а в деяких районах навіть піднімається до 50 градусів за Цельсієм.

У кількох регіонах відчувається гостра нестача води та електроенергії через зростання енергоспоживання.

Однак метеорологічний департамент Індії повідомляє, що найближчими днями температура, швидше за все, знизиться через початок мусонів.

Станом на 16:00 в п‘ятницю, 21 червня, на фронті від початку доби відбулось 84 бойових зіткнення. Сили оборони зупиняють ворога та руйнують його плани. 

Творчість для багатьох військових стала порятунком, допомагала вивільнити емоції і відволіктись від реальності. Українські захисники і захисниці проявили себе зокрема як поети.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що практично на всій території Чорногорії, Боснії і Герцеговини та Хорватії зникло електропостачання. Чому стались відключення – поки невідомо.

60-річній жінці, яка осквернила могили військових у Києві, оголосили підозру.

Жінка, якій пощастило пережити Голокост, потрапила на обкладинку липнево-серпневого випуску Vogue Німеччина.