Apple запустила свій перший спортивний застосунок

Джерело: CNN

Компанія Apple запустила Apple Sports, безоплатний додаток для iPhone, який показуватиме результати матчів у реальному часі, ключову статистику та коефіцієнти ставок у прямому ефірі.

Як розповіли в агентстві, користувачі матимуть доступ до реальних даних від NBA, NHL та MLS, а також інших ліг. Застосунок також пропонує дані в режимі реального часу для чоловічого та жіночого баскетболу NCAA. Згодом будуть додані й інші ліги, включаючи NFL та MLB.

“Ми створили Apple Sports, щоб дати спортивним фанатам те, чого вони хочуть – додаток, який забезпечує неймовірно швидкий доступ до результатів і статистики”, – сказав Едді К’ю, старший віцепрезидент Apple з питань сервісів.

Зазначається, що хоча Apple Sports може сповіщати користувачів про те, де транслюється гра, він не буде транслювати ігри безпосередньо в додатку, натомість направлятиме користувачів на правильну платформу для перегляду.

22 квітня міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонґрен повідомила про дату наступного засідання Контактної групи з питань оборони України. Зустріч відбудеться 26 квітня.

Колишній футболіст Девід Бекхем подає до суду на Марка Волберга, як стверджує, через фінансові збитки під час співпраці.

У місті Бершадь, що на Вінниччині, 22 квітня відбулося прощання з 20-річним поліцейським Максимом Зарецьким, якого вбили під час виконання службових обов’язків. У зв’язку з трагедією в Бершадській громаді оголошено день жалоби.

У відповідь на зростаючу геополітичну напруженість та внутрішні виклики, КНР значно збільшила активність своїх шпигунських агентств, зокрема Міністерства державної безпеки (MSS). Це відомство посилило свої зусилля у сфері національної безпеки, звертаючи особливу увагу на зовнішні загрози.

22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Голова міста поінформував, що росіяни цілили по інфраструктурному обʼєкту. Наразі інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється.