АР: Команда Байдена після дебатів надавала список рекомендованих запитань для двох інтерв’ю

Джерело: Associated Press

Команда президента США Джо Байдена надала списки схвалених запитань двом радіоведучим, які брали у нього перші інтерв’ю після дебатів із Дональдом Трампом.

Радіоведучий Ерл Інгрем заявив, що помічники Байдена зв’язалися безпосередньо з ним для проведення інтерв’ю з американським лідером і надіслали йому список із чотирьох запитань, щодо яких перед цим не велися жодні переговори. Інтерв’ю вийшло в ефір у четвер, 4 липня.

“Вони дали мені точні запитання”, – розповів Інгрем, чиє “Шоу Ерла Інгрема” транслюється на 20 станціях Вісконсіса.

У 18-хвилинному інтерв’ю Інгрем поставив Байдену чотири запитання. Зокрема радіоведучий запитав американського президента про його досягнення, особливо у Вісконсіні; що було поставлено на карту для темношкірих виборців; що Байден сказав би людям, які вважають, що їхній голос не має значення; чи може Байден прокоментувати свій виступ на дебатах і зауваження Трампа про осіб, які перетинають кордон і влаштовуються на “чорну роботу”.

Своєю чергою, Андреа Лофул-Сандерс, радіоведуча програми “Джерело” у Філадельфії, розповіла в інтерв’ю Віктору Блевеллу із CNN, що команда Байдена надіслала їй список рекомендованих запитань для інтерв’ю з президентом після дебатів.

“Питання надіслали мені на погодження. Я їх схвалила”, – уточнила Лофул-Сандерс.

За їх словами, вона отримала від команди Байдена вісім запитань, чотири із яких вона обрала і схвалила.

Блеквелл зазначив, що і Лофул-Сандерс, і Інгрем ставили Байдену, “по суті, однакові запитання”.

Речниця передвиборчої кампанії Байдена Лорен Хітт підтвердила, що команда президента пропонувала запитання радіоведучим.

Як зауважили у штабі Байдена, пропонувати запитання – це звичайна практика, додавши, що схвалення запитань не є обов’язковою умовою для самих інтерв’ю.

“Це зовсім не рідкісна практика, коли респонденти діляться темами, які вони хотіли б обговорювати (під час інтерв’ю – ред.)”, – пояснила Хітт.

Пізніше джерело у команді Байдена заявило, що більше не пропонуватимуть запитання інтерв’юерам.

“Хоча організатори інтерв’ю завжди були вільні ставити будь-яке питання, у майбутньому ми утримаємося від запропонованих запитань”, – повідомило CNN поінформоване джерело.

Косатки, одні з найрозумніших морських істот, виявили дивну й досі не пояснену поведінку – вони приносять людям “подарунки” у вигляді їжі. Про це розповів морський біолог Джаред Тауерс, який зафіксував кілька подібних випадків у прибережних водах Канади.

Президент Володимир Зеленський заявив, що очікує наступного тижня розблокування закону про множинне громадянство – за його словами, він готовий підписати документ одразу після цього.

Акторка Кортні Кокс, відома за роллю Моніки в серіалі “Друзі”, опублікувала у соцмережах відео, в якому з гумором показала серію своїх “нікому не потрібних селфі”. У ролику – не глянцеві знімки, а кадри з алергією, почервонінням, прищами та моментами з повсякденного життя.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров зустрівся з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином у прибережному місті Вонсан. Під час зустрічі він охарактеризував стосунки між країнами як “непереможне бойове братерство”, повідомило МЗС Росії.

Компанія Google додала до свого додатка Gemini AI функцію, яка дозволяє створювати відео зі статичних зображень. Тепер користувачі, які мають платну підписку, можуть завантажити фото, додати текстовий опис – і отримати 8-секундне відео. Інструмент працює на базі генератора Veo 3 і вже встиг стати популярним серед тих, хто хоче анімувати старі світлини, вигадати фантастичні сцени або змонтувати короткі візуальні історії з кількох частин.