Попри поразку на дебатах Байден скорочує розрив із Трампом у ключових штатах – Bloomberg

Джерело: Bloomberg

Згідно з результатами опитування Bloomberg News/Morning Consult, чинний президент США Джо Байден відстає від свого конкурента Дональда Трампа лише на 2% у ключових штатах.

Республіканець Дональд Трамп випередив демократа Байдена лише на 2%, – 47% проти 45%, – у критичних штатах, необхідних для перемоги на виборах президента у листопаді 2024 року. Це найменший розрив з початку опитування у жовтні минулого року.

Тепер Байден випереджає Трампа в Мічигані та Вісконсині. Він перебуває у межах статистичної похибки опитування в Арізоні, Джорджії, Неваді та Північній Кароліні, і найбільше відстає у штаті Пенсільванія.

Виборці у критичних штатах вважають, що Байден погано проявив себе на дебатах: менше одного з п’яти респондентів заявили, що він був більш послідовним, психічно здоровим або домінуючим учасником.

Лише 39% виборців вважають, що Байден однозначно або ймовірно повинен продовжити свою кампанію, у порівнянні з 50%, котрі мають таку думку стосовно Трампа. Опитування показало, що кандидатура Байдена викликала більший ентузіазм із боку ліберального крила його партії.

Занепокоєння щодо можливості Джо Байдена брати участь у виборах президента США виникла після його дебатів з основним суперником – республіканцем Дональдом Трампом.

Невдалі для Байдена дебати занепокоїли навіть його соратників, які почали розглядати можливість змінити кандидата у президенти від Демократичної партії.

Щобільше з закликом замінити Байдена виступили й редактори видання The New York Times. Опитування свідчать, що й частина американців не проти заміни кандидата від демократів.

За даними ЗМІ, всередині партії навіть обговорюють, хто може стати гідною заміною Джо Байдена.

Та попри шквал критики сам президент США запевняє, що навіть попри свій вік він впевнений у здатності очолювати державу ще чотири роки. У цьому впевнена і його родина, яка закликала Байдена продовжувати участь у виборах.

5 липня Байден вкотре наголосив, що продовжить участь у боротьбі за пост президента США, навіть після численних закликів знятись з виборів. Він наголосив, що відмовиться лише у випадку, якщо “з неба зійде Всемогутній Господь і скаже йому це зробити”. До цього, 4 липня, він зібрав всю сім’ю, щоб вирішити подальшу долю своєї політичної кар’єри.

  • Глава США Джо Байден, на зустрічі з губернаторами-демократами повідомив, що не відмовиться від участі у президентських виборах.
  • Президент США Джо Байден заявив, що має намір перемогти конкурента-республіканця Дональда Трампа на листопадових президентських виборах, не даючи жодних ознак того, що він подумає про вибуття з перегонів після слабких результатів дебатів.
  • Кампанія Дональда Трампа та деякі його союзники почали превентивний удар по віцепрезидентці США Камалі Гарріс на тлі розмов про те, що вона може стати кандидаткою у президенти США від демократів замість Джо Байдена.
  • За словами семи високопоставлених джерел у кампанії Байдена, Білому домі та Національному комітеті Демократичної партії, віцепрезидентка США Камала Гарріс є найкращою альтернативою для заміни президента США Джо Байдена, якщо він вирішить не продовжувати свою кампанію з переобрання.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.