Гарріс є найкращою заміною Байдену, якщо він піде у відставку – високопоставлені джерела

Джерело: Reuters

За словами семи високопоставлених джерел у кампанії Байдена, Білому домі та Національному комітеті Демократичної партії, віцепрезидентка США Камала Гарріс є найкращою альтернативою для заміни президента США Джо Байдена, якщо він вирішить не продовжувати свою кампанію з переобрання.

Виступ Байдена на перших дебатах проти республіканського суперника Дональда Трампа минулого тижня викликав хвилю паніки й все більше демократів наполягають на тому, аби чинний американський лідер зняв свою кандидатуру з виборчих перегонів.

Читайте також: 10 кандидатів на заміну Байдену: хто може піти замість нього на вибори у США, — WP

Деякі впливові демократи висунули альтернативу Байдену, зокрема Камалу Гарріс. Якби її назвали кандидатом від партії, Гарріс отримала б кошти, зібрані під час кампанії Байдена, і успадкувала б інфраструктуру кампанії. 

Джерела повідомили, що її ім’я також має найвищу популярність серед усіх альтернатив Байдену, а також найвищий рейтинг серед демократів.

Згідно з опитуванням Reuters/Ipsos, опублікованому у вівторок, Гарріс відстає від Трампа на один відсотковий пункт із 42% до 43%, статистично показуючи такий же сильний показник, як і Байден.

Джерела додають, що вона вже пройшла перевірку на національний пост і пережила інтенсивну перевірку з боку республіканців.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

Влада німецького Ерфурта запланувала розширити територію однієї зі шкіл. Для цього розглянули 18 земельних ділянок, обравши врешті одну. Однак, виявилося, що там мешкають прості польові хом’яки (cricetus cricetus).

Вчені встановили, що сонячна активність може зруйнувати енергетичну інфраструктуру на Землі. Нове дослідження свідчить, що кут, під яким сонячні удари вражають Землю, має вирішальне значення для захисту інфраструктури. Відповідні дослідження опублікували у журналі Frontiers in Astronomy and Space Sciences.

Війна РФ із країнами Балтії може розпочатися під приводом повстання поляків у Білорусі, вважає австрійський політолог Густав Грессель.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.