60% виборців хочуть, аби Байдена замінили іншим кандидатом на виборах президента США

Джерело: Axios

Опитування, проведене Morning Consult на запит Axios Friday, показало, що більшість американських виборців – 60% – вважають, що Демократична партія повинна “обов’язково” або “імовірно” знайти заміну Джо Байдену, як кандидату на пост президента США після його виступу на дебатах.

Загалом в опитуванні взяли участь 2068 респондентів. Їх думка повторює слухи демократів, про імовірність заміни Байдена на посту кандидата у президенти США від партії, після його дебатів з республіканцем Дональдом Трампом.

Серед виборців, які підтримують демократів, 21% заявили, що Байдена “Точно не потрібно” міняти, ще 20% відповіли, що “ймовірно, не потрібно”.

Коли під час опитування респондентів запитали, кого вони оберуть – Байдена або Трампа, то 45% обрали чинного президента США, а 44% – експрезидента.

Також 57% опитаних сказали, що на дебатах Трамп переміг Байдена. Серед цієї кількості – 19% виборців, які підтримують демократів, 93% виборців республіканців та 60% незалежних виборців.

Додамо, що за результатами опитування CNN, на дебатах  Джо Байден зібрав 33% підтримки, у той час, як Дональд Трамп — 67%.

За даними синоптиків, у неділю, 14 липня, в низці областей України очікується суха та спекотна погода.

Експрезидента США Дональда Трампа евакуювали зі сцени на мітингу в Батлері, штат Пенсільванія, після того, як у натовпі пролунали постріли, а на його обличчі з’явилася кров.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.