Байден заявив, що може виконувати президентські обов’язки навіть попри свій вік

Джерело: The Guardian

Президент США Джо Байден, після невдалих дебатів з Дональдом Трампом запевнив, що може й надалі виконувати обов’язки глави держави, навіть попри свій вік.

За словами Байдена, він розуміє, що вже старий, але все ж вірить, що переможе на виборах президента США у листопаді.

“Я знаю, що я не молодий чоловік, для держави це очевидно. Ну, я знаю, що я не ходжу так легко, як раніше, я не говорю так спокійно, як раніше, я не сперечаюся так добре, як раніше, але я знаю те, що знаю. Я знаю, як говорити правду”, – сказав він.

Байден додав, що вміє розрізняти добре і погане і знає, як виконувати роботу президента.

Щобільше, глава США наголосив, що не балотувався б знову, якби був не впевнений у своїх силах.

“Друзі, я даю вам слово як Байден, я б не балотувався знову, якби не вірив усім серцем і душею, що зможу виконати цю роботу. Тому що, відверто кажучи, ставки занадто високі”, – зауважив Байден.

Додамо, що напередодні основні кандидати на пост президента США Джо Байден та Дональд Трамп зустрілись на теледебатах. За оцінками експертів, Трамп виглядав впевненіше і говорив більше, у порівнянні з Байденом.

За результатами опитування CNN Джо Байден зібрав 33% підтримки, у той час, як Дональд Трамп — 67%.

Щобільше, низка ЗМІ повідомили, що після дебатів у Демократичній партії почали обговорювати, чи можуть вони висунути на вибори іншого кандидата.

  • Президент Джо Байден і його конкурент від Республіканської партії Дональд Трамп зустрінуться в четвер для дебатів, які нададуть безпрецедентну можливість для обох кандидатів спробувати змінити політичні наративи.

За даними синоптиків, у неділю, 14 липня, в низці областей України очікується суха та спекотна погода.

Експрезидента США Дональда Трампа евакуювали зі сцени на мітингу в Батлері, штат Пенсільванія, після того, як у натовпі пролунали постріли, а на його обличчі з’явилася кров.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.