Байден збере сім’ю для обговорення подальшої долі своєї політичної кар’єри – CNN

Джерело: CNN

Байдену вкрай необхідний день для перегрупування. Таким він вирішив зробити День незалежності США, що відзначають 4 липня.

Джерела CNN повідомляють, що президент США Джо Байден збере всю сім’ю, щоб вирішити подальшу долю своєї політичної кар’єри.

У День незалежності США президент збере членів сім’ї, котрі матимуть вирішальне значення для його майбутніх обговорень стосовно кампанії переобрання у Білому домі. Зауважується, що йому гостро потрібен день, який дозволить перегрупуватися на потенційно найважливіші 48 годин його політичної діяльності.

Вже у п’ятницю, 5 липня, глава США дасть інтерв’ю ABC News, яке тепер стає ще складнішим завданням, ніж дебати на CNN. Адже йому потрібно вдатися до спритних та потужних коригуючих дій попереднього провалу.

Раніше стало відомо, що Байден може відмовитися від участі у виборах лише в тому випадку, якщо так вирішить невелике коло наближених до нього людей.

Букви повідомляли, що родина президента США Джо Байдена закликала його залишитися в передвиборчих перегонах 2024 року.

Сім’я Джо Байдена заохочує президента залишитися на виборах 2024 року та приватно обговорила, чи слід звільнити провідних помічників у зв’язку з приголомшливо поганими результатами дебатів Байдена, які викликали безлад у його кампанії, – зазначили у повідомленні CNN.

За словами радників американського лідера, родина Байдена, включно з першою леді Джилл Байден, сином Хантером Байденом та їхніми онуками, зібралася в резиденції Кемп-Девід на раніше заплановану зустріч та вмовляла президента продовжувати боротьбу за переобрання. Один із радників заявив, що члени родини висловили свою “беззастережну підтримку”.

Тоді як інший радник зазначив, що родина президента була “явно розчарована командою”, яка готувала Байдена до дебатів з колишнім президентом Дональдом Трампом, та обговорювала, чи слід звільнити будь-кого з головних радників та внести зміни до штатного розпису кампанії.

Утім, як зауважили у виданні, Джо Байден відданий своїм близьким радникам та захищає їх і не любить звільняти помічників.

Занепокоєння щодо можливості Джо Байдена брати участь у виборах президента США виникла після його дебатів з основним суперником – республіканцем Дональдом Трампом.

Невдалі для Байдена дебати занепокоїли навіть його соратників, які почали розглядати можливість змінити кандидата у президенти від Демократичної партії.

Щобільше з закликом замінити Байдена виступили й редактори видання The New York Times. Опитування свідчать, що й частина американців не проти заміни кандидата від демократів.

За даними ЗМІ, всередині партії навіть обговорюють, хто може стати гідною заміною Джо Байдена.

Та попри шквал критики сам президент США запевняє, що навіть попри свій вік він впевнений у здатності очолювати державу ще чотири роки. У цьому впевнена і його родина, яка закликала Байдена продовжувати участь у виборах.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

Влада німецького Ерфурта запланувала розширити територію однієї зі шкіл. Для цього розглянули 18 земельних ділянок, обравши врешті одну. Однак, виявилося, що там мешкають прості польові хом’яки (cricetus cricetus).

Вчені встановили, що сонячна активність може зруйнувати енергетичну інфраструктуру на Землі. Нове дослідження свідчить, що кут, під яким сонячні удари вражають Землю, має вирішальне значення для захисту інфраструктури. Відповідні дослідження опублікували у журналі Frontiers in Astronomy and Space Sciences.

Війна РФ із країнами Балтії може розпочатися під приводом повстання поляків у Білорусі, вважає австрійський політолог Густав Грессель.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.