Відмовити Байдена від участі у виборах здатні лише родина й декілька радників – ЗМІ

Джерело: Axios

Президент США Джо Байден може відмовитися від участі у виборах лише в тому випадку, якщо так вирішить невелике коло наближених до нього людей.

Видання відносить до цього кола дружину президента Джилл Байден, молодшу сестру Валері Байден, давнього друга 85-річного Теда Кауфмана та невелику групу радників Білого дому.

Як зазначається, цей десятиліттями сформований “кухонний кабінет” діє як велика родина, рада старійшин і правляча олігархія. Лише ці союзники впливають на ухвалення великих і малих рішень у житті та кар’єрі Байдена, йдеться в матеріалі.

Також у виданні припустили, що президент та його оточення мають набагато більше шансів перемогти висуванця республіканців Дональда Трампа, ніж віцепрезидентка Камала Гарріс – у разі його відмови.

Окрім неї, на їхню думку, інші потенційні кандидати мають мало шансів на висунення від демократів.

Представники Демократичної партії та її донорів вважають виступ Байдена на теледебатах CNN 27 червня невдалим і непереконливим через його обмовки, паузи та плутані відповіді, що може вплинути на електоральні настрої перед виборами президента США.

Наступного дня після дебатів Байден під час виступу на мітингу в Північній Кароліні прокоментував дебати: Коли вас збивають з ніг, ви встаєте. Друзі, я вже не ходжу так легко, як раніше. Я не говорю так плавно, як раніше. Я не веду дебати так добре, як раніше. Але… Я знаю, як говорити правду”.

Національний з’їзд Демократичної партії з висунення кандидата на вибори очікується у другій половині серпня. Вибори президента США заплановані на 5 листопада 2204 року.

  • Президент США Джо Байден заявив, що має намір перемогти конкурента-республіканця Дональда Трампа на листопадових президентських виборах, не даючи жодних ознак того, що він подумає про вибуття з перегонів після слабких результатів дебатів.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.