Сім’я Байдена закликала його залишитися у виборчих перегонах – CNN

Джерело: CNN

Родина президента США Джо Байдена закликала його залишитися в передвиборчих перегонах 2024 року.

“Сім’я Джо Байдена заохочує президента залишитися на виборах 2024 року та приватно обговорила, чи слід звільнити провідних помічників у зв’язку з приголомшливо поганими результатами дебатів Байдена, які викликали безлад у його кампанії”, – йдеться у повідомленні.

За словами радників американського лідера, родина Байдена, включно з першою леді Джилл Байден, сином Хантером Байденом та їхніми онуками, зібралася в резиденції Кемп-Девід на раніше заплановану зустріч та вмовляла президента продовжувати боротьбу за переобрання. Один із радників заявив, що члени родини висловили свою “беззастережну підтримку”.

Тоді як інший радник зазначив, що родина президента була “явно розчарована командою”, яка готувала Байдена до дебатів з колишнім президентом Дональдом Трампом, та обговорювала, чи слід звільнити будь-кого з головних радників та внести зміни до штатного розпису кампанії.

Утім, як зауважили у виданні, Джо Байден відданий своїм близьким радникам та захищає їх і не любить звільняти помічників.

Сімейні збори в президентській резиденції відбулися в той момент, коли Байден та його кампанія зазнали тисячі закликів до американського лідера відмовитися від участі у президентських перегонах.

За словами одного з радників, під час бесіди обговорювали, як члени родини Байдена можуть допомогти президенту, а не те, чи варто йому переглядати свою кандидатуру.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.