Байден заявив, що відмовити його від участі у виборах зможе лише «Всемогутній Господь»

Джерело: інтерв’ю президента США Джо Байдена для ABC News 

Джо Байден вкотре наголосив, що продовжить участь у боротьбі за пост президента США, навіть після численних закликів знятись з виборів. Він наголосив, що відмовиться лише у випадку, якщо “з неба зійде Всемогутній Господь і скаже йому це зробити”.

“Якби Господь Всемогутній зійшов і сказав: “Джо, виходь з перегонів”, я б зійшов з перегонів. Господь Всемогутній не спуститься”, – заявив президент США.

За словами Байдена, протягом останніх днів він спілкувався зі своїми соратниками та лідерами демократів, які порадили йому “залишатися у перегонах”.

Під час інтерв’ю Байден вкотре наголосив, що невдалі дебати з суперником Дональдом Трампом – це просто “поганий епізод” та сукупність наслідків, таких як виснаження, простуда і просто “погана ніч”.

На запитання про те, чи має він сили, аби керувати країною ще чотири роки, Байден також відповів ствердно.

“Я вважаю, що так, я б не балотувався, якби не думав, що балотуюся. Слухай, я знову балотуюся, тому що мені здається, що я найкраще розумію, що потрібно зробити, щоб вивести цю націю на абсолютно новий рівень”, – запевнив він.

Тривога щодо можливості Джо Байдена брати участь у виборах президента США виникла після його дебатів з основним суперником – республіканцем Дональдом Трампом.

Невдалі для Байдена дебати занепокоїли навіть його соратників, які почали розглядати можливість змінити кандидата у президенти від Демократичної партії.

Щобільше з закликом замінити Байдена виступили й редактори видання The New York Times. Опитування свідчать, що й частина американців не проти заміни кандидата від демократів.

За даними ЗМІ, всередині партії навіть обговорюють, хто може стати гідною заміною Джо Байдена.

Та попри шквал критики сам президент США запевняє, що навіть попри свій вік він впевнений у здатності очолювати державу ще чотири роки. У цьому впевнена і його родина, яка закликала Байдена продовжувати участь у виборах.

  • Ебігейл Дісней – громадська активістка та член родини Дісней – яка є однією з головних донорок Демократичної партії, не фінансуватиме політсилу, якщо Джо Байден не відмовиться від боротьби за пост президента США.
  • У ЗМІ опублікували відео з Дональдом Трампом, яке, вочевидь, записано приховано, де він називає Джо Байдена “зламаною купою лайна”, яка “на межі виходу з передвиборчої гонки”.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.