У ЗМІ опублікували відео з Трампом, де він називає Байдена «зламаною купою лайна»

Джерело: The Guardian з посиланням на Daily Beast

У ЗМІ опублікували відео з Дональдом Трампом, яке, вочевидь, записано приховано, де він називає Джо Байдена “зламаною купою лайна”, яка “на межі виходу з передвиборчої гонки”.

Відео опублікували у Daily Beast. На кадрах помітно Дональда Трампа, який сидить у машині для гольфу разом зі своїм сином Берроном.

Трамп запитав людей, яки не видно на камеру, “як він впорався з дебатами того вечора”, а згодом спрогнозував, що чинний президент США зніме свою кандидатуру з виборів.

“Він просто зайшов з дистанцій, ви знаєте, він виходить з гонки. Я витягнув його і це означає, що у нас є Камала”, – говорить Трамп.

На думку Трампа, якщо демократи висунуть на вибори віцепрезидентку Камалу Гарріс, то вона буде кращим опонентом, ніж Байден. Попри це експрезидент додав, що “вона така погана та жалюгідна”.

У передвиборчому штабі Трампа не коментували відео, тоді як штабі Байдена-Гарріс сказали, що “американський народ бачив одне за одним падіння Трампа” додавши що цей запис – “нове дно для нього”.

Сьогодні, 14 липня, на Вінниччині поблизу затопленого карʼєру в с.Черепашинці на воді зник 7-річний хлопчик.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).