Донорка демократів Ебігейл Дісней закликала Байдена відмовитись від участі у виборах

Джерело: The Guargian

Ебігейл Дісней – громадська активістка та член родини Дісней – яка є однією з головних донорок Демократичної партії, не фінансуватиме політсилу,  якщо Джо Байден не відмовиться від боротьби за пост президента США.

У коментарі CNBC вона заявила, що її рішення – це “реалізм, а не неповага”. На думку донорки, якщо Байден не зніме свою кандидатуру – демократи програють.

“У цьому я абсолютно впевнена. Наслідки будуть справді жахливими”, – додала Дісней.

Ебігейл Дісней додала, що заміною Байдену може стати віцепрезидентка США Камала Гарріс.

“Якщо демократи терпітимуть будь-який з її можливих недоліків хоча б у десять разів менше, ніж вона терпіли Байдена… Ми можемо виграти ці вибори з великим відривом”, – сказала вона.

Поки що незначна кількість донорів Демократичної партії підтримують позицію Ебігейл Дісней і кампанія Байдена робить все, аби зменшити паніку серед спонсорів.

За даними Reuters, на початку тижня штаб президента США провів зустріч з сотнями головних спонсорів партії, під час якої пообіцяв зробити Байдена більш публічним, аби заспокоїти суспільство. Попри це, донори цікавились, чи зможе Байден “пережити ще один термін”.

На цей час фінансувати демократів також відмовився сценарист Деймон Лінделоф. У нього така ж умова, як у Дісней – Байден повинен припинити учать у виборах.

“Це компроміс – короткочасний біль для довгострокового лікування”, – сказав він.

Філантроп Гідеон Стайн зупинив всі заплановані пожертвування на суму 3 000 000 доларів.

“Майже всі потужні донори, з якими я розмовляв, вважають, що нам потрібен новий кандидат, щоб перемогти Дональда Трампа”, – сказав він.

Співзасновник Netflix і мегадонор демократів Рід Гастінгс поки не відмовився від спонсорства, але приєднався до закликів змінити Байдена.

Тривога щодо можливості Джо Байдена брати участь у виборах президента США виникла після його дебатів з основним суперником – республіканцем Дональдом Трампом.

Невдалі для Байдена дебати занепокоїли навіть його соратників, які почали розглядати можливість змінити кандидата у президенти від Демократичної партії.

Щобільше з закликом замінити Байдена виступили й редактори видання The New York Times. Опитування свідчать, що й частина американців не проти заміни кандидата від демократів.

За даними ЗМІ, всередині партії навіть обговорюють, хто може стати гідною заміною Джо Байдена.

Та попри шквал критики сам президент США запевняє, що навіть попри свій вік він впевнений у здатності очолювати державу ще чотири роки. У цьому впевнена і його родина, яка закликала Байдена продовжувати участь у виборах.

 У НЕК Укренерго повідомили, що 24 липня заходи обмеження споживання діятимуть протягом всієї доби. Зокрема з 8:00 до 20:00 і з 22:00 до 24:00 діятиме одна черга відключень.

Аналітик відділу досліджень зовнішньої та оборонної політики Американського інституту підприємництва Бреді Африк зауважив, що росіяни збільшують кількість барж біля Керченського мосту для його захисту від дронів ЗСУ.

Компанія ДТЕК до жовтня планує відновити 60-70% генерації, яку вона мала до початку масованих російських обстрілів у березні цього року. 

Київський футбольний клуб “Динамо” скасував усі двосторонні заходи з белградським ФК “Партизан” через їхню участь у змаганнях на території Росії.

Грецькі острови, зокрема Лерос, Сіфнос, Крит і Кефалонія, зараз переживають значну кризу водопостачання. Вони оголосили надзвичайний стан через нестачу води, а влада намагається розв’язати проблему шляхом опріснення морської води. Проблема актуальна через те, що острови готуються до прибуття мільйонів туристів найближчими тижнями.