Аргентину накрив сильний снігопад: заблоковано транспорт, відсутній зв’язок

Джерело: Pagina12

В Аргентині потужний снігопад спричинив значні перебої у життєдіяльності країни.

“Сильні снігові опади призвели до паралічу транспортної системи, а також до зупинки деяких підприємств”, – йдеться у повідомленні.

За даними метеорологічних служб Аргентини, така погода є аномальною для цього періоду року. Там порадили мешканцям бути обережними, уникати нетермінових поїздок та дотримуватися вказівок місцевих органів влади.

Як зазначається, континентальна Патагонія потерпає від холоду, вітру та відсутності зв’язку. Снігова буря призвела до аварій та відрізала десятки маршрутів, утворивши черги з вантажівок та автобусів.

Комунальні служби працюють у посиленому режимі, щоб розчистити автошляхи та відновити електропостачання у постраждалих районах. Водночас місцева влада закликає громадян бути готовими до можливих перебоїв.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

24 липня, виступаючи у Конгресі США, прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що війна у Секторі Гази може закінчитися вже завтра, якщо ХАМАС “здасться, складе зброю і звільнить усіх заручників”.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.