Армія РФ обстріляла Хотінську громаду Сумщини, внаслідок чого загинули двоє поліціянтів

Джерело: Сумська ОВА

Сьогодні, 27 лютого, приблизно о 12 годині російські загарбники з артилерії обстріляли Хотінську громаду Сумського району, внаслідок чого загинуло двоє поліціянтів, та ще четверо зазнали поранень.

Фото: Національна поліція

Фото: Національна поліція

В ОВА зазначають, що в момент атаки співробітники поліції документували злочини РФ проти мирного населення Сумщини.

Також внаслідок російського обстрілу пошкоджено приміщення агрофірми. 

Розбір завалів триває. Постраждалим надається вся необхідна допомога.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу. Анонсується, що до пакету увійдуть додаткові ракети Storm Shadow.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.

Російські війська шість місяців штурмували невелике село Новомихайлівка, водночас втративши понад 250 одиниць бронетехніки.

Ввечері 22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про вибухи.