«Армія+» запровадила рапорти на приймання/здавання посади та відпустку в разі вагітності

Джерело: Міністерство оборони України

У новому оновленні застосунку “Армія+” з’явилися три нових рапорти: на приймання та здавання посади, а також на відпустку у зв’язку з вагітністю. Тепер їх загальна кількість в додатку досягла 22.

Рапорти на приймання та здавання посади дозволяють військовим підтвердити факт прийняття або здачі посади та обов’язків. Разом з ними може бути необхідний акт приймання-здавання посади, який також можна заповнити та додати в застосунок.

За інформацією Міноборони, рапорти на приймання та здавання посади є одними з найбільш поширених у війську. Це короткі документи, якими підтверджується готовність особи прийняти чи здати посаду. Раніше їх оформлення вимагало значного часу, оскільки для подачі необхідно було вирушати до діловодства. Перехід до онлайн-формату подачі таких рапортів значно спрощує процес, як для діловодів, так і для тих, хто змінює посаду.

“Поступово продовжуємо додавати нові рапорти в “Армія+”, щоб зменшити паперову роботу. Переносимо всі формальності, які треба писати від руки, в електронний формат. Бережемо цінний час військових і витягуємо з нього усього кілька хвилин на заповнення онлайн-рапорту, а не кілька годин на листи А4”, — зазначила заступниця міністра оборони України з питань цифровізації Катерина Черногоренко.

Розширено й можливості для швидкого запиту на відпустку. Тепер можна оформити рапорт на відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, яка триває 126 днів (70 до пологів і 56 після). Відпустку можна продовжити на 14 днів, якщо народилося двоє або більше дітей, а виплати зберігаються. Рапорт на відпустку полегшить процедуру для військовослужбовиць, і в майбутньому планується додавання рапортів на інші підстави для відпусток.

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що його країна вислала двох українських дипломатів й назвав їх “шпигунами”.

Інгульський районний суд міста Миколаєва засудив уродженку міста Баштанка, що працює прибиральницею у ЖКГ “Турбота” та має інвалідність ІІІ групи, за те, що вона продала два інтимні фото у Telegram.

Правоохоронці затримали проректора Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, який примушував підлеглих будувати приватний будинок на власній земельній ділянці.

Закарпатські поліціянти, під час обшуку помешкання фігуранта у справі про спробу продажу скарбів, вилучили велику кількість російської символіки.

Міністри закордонних справ країн Європейського Союзу та представники вищого керівництва ЄС підтримали запуск спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії.