Art Ukraine Gallery запрошують на святкування річниці

Дорогі митці, колекціонери та відвідувачі Art Ukraine Gallery! Запрошуємо вас завітати до нашого найбільшого благодійного простору українського мистецтва з радісної нагоди — святкування річниці!

Це буде теплий вечір у колі друзів галереї, котрий неодмінно запам’ятається вам цінним спілкуванням та неймовірною кількістю мистецьких творів! 365 днів мистецтва та 365 унікальних творів створених найіменитішими художниками, скульпторами та фотографами України.

ART UKRAINE GALLERY стала найбільшою в Україні галереєю сучасного мистецтва. Вона була відкрита у форматі першої благодійної галереї у квітні 2023 року, за ініціативи та під кураторством відомої культурної діячки, президентки Фонду гуманітарного розвитку України — Наталії Заболотної, спільно з громадською діячкою, співзасновницею та очільницею ГО “Відчуй” — Людмилою Пишною.

За рік з дня відкриття галереї, під час благодійних аукціонів, галереєю було зібрано 3 500 000 гривень.

За ці кошти, для найбільшої дитячої лікарні країни — НДСЛ “Охматдит”, було придбано та подаровано три кабінети: діагностики слуху, лор-установку та післяопераційної реабілітації. 700 000 грн також спрямовано на закупівлю кількох сотень захисних навушників та фільтрів нашим військовим, аби вони зберегли свій слух під час бойових дій.

Чекаємо на вас у цю п’ятницю, 19 квітня о 19-ій!

ТЦ “Домосфера”, Столичне шосе, 101, 3 поверх

Інформаційний партнер: bukvy.org

Location: ТЦ “Домосфера”, Столичне шосе, 101, 3 поверх

Акредитація для ЗМІ: 0955533088 — Наталія Чепіжко; 0636549743 — Марʼяна Коваль

26 травня президент Володимир Зеленський звернувся до глави США Джо Байдена та китайського лідера Сі Цзіньпіна з закликом взяти участь у Глобальному саміті миру.

Міністерка фінансів США Джанет Єллен заявила, що європейські банки, працюючи у Росії, постають перед зростаючими ризиками. Нині США розглядають можливість посилення вторинних санкцій щодо банків, викритих у сприянні операціям у межах військових зусиль Росії.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22.30 26 травня щодо російського вторгнення. Від початку доби на фронті відбулося 95 бойових зіткнень.

Президент Володимир Зеленський зустрінеться з прем’єр-міністром Іспанії Педро Санчесом у Мадриді 27 травня. Сторони мають намір підписати угоду щодо гарантій безпеки для України. Текст документа погодили 7 травня.

Представники розвідки США та союзників відслідковують зростання кількості диверсійних операцій у Європі з боку РФ. Дії РФ є частиною російської кампанії з підриву постачання озброєння Україні.