ASAP Rocky постане перед судом за звинуваченням у стрілянині в колишнього друга

Джерело: BBC News

Репер ASAP Rocky постане перед судом за звинуваченням у тому, що він під час сварки вистрілив з пістолета в колишнього друга дитинства Терелла Ефрона, завдавши легких тілесних ушкоджень.

ASAP Rocky не визнав себе винним. Відомо, що це вже його друге звинувачення у нападі з вогнепальною зброєю.

Якщо репера визнають винним, він може отримати до дев’яти років позбавлення волі.

Ефрон, який був частиною хіп-хопколективу ASAP Mob і знав його ще з часів, коли вони разом навчалися в середній школі Нью-Йорка, окремо стверджує в позові, що він став жертвою нападу та побоїв, недбалості та емоційного стресу.

Ефрон, відомий як ASAP Relli, сказав, що ASAP Rocky “заманив” його в незрозуміле місце біля готелю W у Голлівуді 6 листопада 2021 року для розмови і після сварки “витягнув пістолет і навмисне направив його в бік [Ефрона] та зробив кілька пострілів”.

Раніше цього місяця детектив Лос-Анджелеса засвідчив, що на записі камери відеоспостереження передбачуваного нападу, який було показано у суді, видно, як ASAP Rocky розмахує зброєю та стріляє з неї.

Адвокати ASAP Rocky заперечують, що на відео видно саме його.

Раніше ASAP Rocky вже засудили до двох років умовно за участь у бійці в Стокгольмі в серпні 2019 року.

За період із січня по листопад 2023 року громадяни РФ скупили у Грузії 5780 квартир.

4 грудня міністр оборони Рустем Умєров зустрівся з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі.

Збройовий концерн Rheinmetall отримав масштабне замовлення на підтримку України артилерійськими боєприпасами. Дюссельдорфському технічному підприємству доручено постачити Києву артилерійські снаряди на суму близько 142 мільйонів євро.

У Центрі національного спротиву попередили, що росіяни намагаються взяти під контроль тимчасово захоплені території України, тож нині продовжують шукати членів українське підпілля.

Найнебезпечніший ядерний об’єкт Великої Британії, у Селлафілді, був зламаний кібергрупами, тісно пов’язаними з Росією та Китаєм. Розслідування показало, що це розкриття інформації та її потенційні наслідки постійно приховувалися старшим персоналом великого сховища ядерних відходів.