Ріанна та ASAP Rocky розкрили ім’я другої дитини: Райот Роуз Майєрс

Джерело: Hypebeast

Американська співачка Ріанна та репер ASAP Rocky через місяць після народження своєї другої дитини оприлюднили ім’я: Райот Роуз Майєрс (Riot Rose Mayers).

У свідоцтві про народження, отриманому The Blast, “дитина народилася 1 серпня 2023 року в лікарні Cedar Sinai у Лос-Анджелесі о 7:41 ранку”.

Про другу вагітність співачки стало відомо під час її концерту на Super Bowl LVII у лютому. Відтак вона розповіла про вагітність днем ​​пізніше в інтерв’ю британському Vogue. 

Цього тижня Ріанна також оголосила про відродження своєї спільної моделі Fenty X PUMA перед початком Тижня моди в Нью-Йорку.

Юристка та ексзаступниця міністра оборони України Ганна Маляр під час обговорення закону про мобілізацію та проблеми щодо демобілізації заявила, що військові перед тим як вступати до лав ЗСУ повинні були прочитати конституцію і зрозуміти, що їх не демобілізують до завершення воєнного стану.

У компанії ДТЕК назвали чотири умови, за яких в Україні будуть запроваджені погодинні графіки відключення електроенергії.

Конгресвумен Палати представників США від Нью-Джерсі та помічниця президента США Джо Байдена у його передвиборчій кампанії Майкі Шеріл зреагувала на відмову Дональда Трампа приїхати до України.

Фільм “Назавжди-Назавжди” української режисерки Анни Бурячкової покажуть на 43-му Стамбульському міжнародному кінофестивалі в межах програми International Competition.

Мешканці східної частини Європи – зокрема поляки та естонці – активно купують житло у західній частині континенту. Причина – повномасштабна російсько-українська війна.