Кім Кардаш‘ян розповіла, що після розлучення Каньє Вест вимагав спалити всі його речі

Джерело: xxlmag

Американська телевізійна зірка, модель, акторка Кім Кардаш‘ян поділилася новими подробицями розлучення з репером, музичним продюсером, композитором та дизайнером Каньє Вестом.

Як розповіли у виданні, в останньому епізоді реаліті-шоу “The Kardashians” Кім прибирає шафи, в яких зберігала речі свого колишнього чоловіка.

Кім зазначила, що Каньє хотів спалити свої речі після розлучення. Однак вона наполягла на тому, щоб залишити деякі предмети на згадку для їхніх дітей.

“Це моя капсула часу кращих часів. Реальність така, що життя справді інше, і коли ти знаєш, що ніколи не повернешся в минуле, це відстій і це важко. Але в моїх дітей залишаться найкращі спогади, і це буде для них найкращою пошаною”, – прокоментувала зірка. 

ДОВІДКОВО. Кім подала на розлучення у лютому 2021 року, а оформлений він був у листопаді 2022 року.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.