Астронавта NASA госпіталізували після повернення з МКС

Джерело: The Guardian

За даними американського космічного агентства, астронавт NASA, який повернувся з Міжнародної космічної станції, був госпіталізований через невстановлене захворювання.

Місія Crew-8 із чотирьох членів приземлилася біля узбережжя Флориди рано в п’ятницю після майже восьми місяців перебування на борту орбітальної лабораторії.

Повертаючись на Землю, SpaceX Dragon здійснив звичайне повторне входження та приземлення, і відновлення екіпажу та космічного корабля пройшло без інцидентів, повідомляє NASA у блозі.

Але під час звичайних медичних оглядів на евакуаційному судні “з великої обережності було запропоновано провести додаткову оцінку членів екіпажу”.

Астронавти NASA Метью Домінік, Майкл Барратт і Джанетт Еппс, а також російський космонавт  Олександр Гребенькін були доставлені в Ascension Sacred Heart Pensacola.

Трьох згодом звільнили, але один з астронавтів залишається в лікарні “під наглядом як запобіжний захід”. Його стан стабільний.

NASA заявило, що не буде розголошувати конкретну медичну інформацію, щоб захистити конфіденційність члена екіпажу, але надасть оновлення, якщо вони будуть доступні.

Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.

У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.