Астронавта NASA госпіталізували після повернення з МКС
Джерело: The Guardian
За даними американського космічного агентства, астронавт NASA, який повернувся з Міжнародної космічної станції, був госпіталізований через невстановлене захворювання.
Місія Crew-8 із чотирьох членів приземлилася біля узбережжя Флориди рано в п’ятницю після майже восьми місяців перебування на борту орбітальної лабораторії.
Повертаючись на Землю, SpaceX Dragon здійснив звичайне повторне входження та приземлення, і відновлення екіпажу та космічного корабля пройшло без інцидентів, повідомляє NASA у блозі.
Але під час звичайних медичних оглядів на евакуаційному судні “з великої обережності було запропоновано провести додаткову оцінку членів екіпажу”.
Астронавти NASA Метью Домінік, Майкл Барратт і Джанетт Еппс, а також російський космонавт Олександр Гребенькін були доставлені в Ascension Sacred Heart Pensacola.
Трьох згодом звільнили, але один з астронавтів залишається в лікарні “під наглядом як запобіжний захід”. Його стан стабільний.
NASA заявило, що не буде розголошувати конкретну медичну інформацію, щоб захистити конфіденційність члена екіпажу, але надасть оновлення, якщо вони будуть доступні.
- У липні Boeing заявив, що після ретельних наземних випробувань інженери виявили проблеми в Starliner, включаючи раптову несправність двигунів і витік гелію. Останні звіти свідчать про те, що за лаштунками між керівниками NASA та Boeing виник конфлікт. Дехто з керівників агентства сумнівався, чи повинен Starliner повернути Вільямс та Вілмор.
- Інженери місії NASA NEOWISE відключили передавач космічного апарата 9 серпня, завершивши понад 10-річну місію з пошуку астероїдів і комет. Очікується, що апарат згорить в атмосфері наприкінці 2024 року.
Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.
У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.
Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.
Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.