Атака РФ по Харкову: кількість поранених збільшилась до 25

Джерело: міський голова Ігор Терехов

Внаслідок атаки російських військ по Харкову кількість поранених зросла до 25.

Також відомо про двох загиблих віком близько 45 років. Ще двох людей вдалося врятувати.

Нагадаємо, що сьогодні вдень, 17 травня, російські окупанти атакували Харків. Вибухи почали лунати близько 15:35. Про це написав міський голова Харкова Ігор Терехов.

“У Харкові було чути вибух. Будьте обережні. Прильотів було кілька, на місцях влучань пожежі. Інформація щодо постраждалих уточнюється”, – написав Терехов.

Як повідомив голова Харківської ОВА, за попередніми даними, російські окупанти завдали два удари КАБами, зокрема по Холодногірському району Харкова.

Води Дністровського водосховища – одного з найважливіших водних джерел України, наразі інтенсивно використовуються частково для виробництва електроенергії та виконання міжнародних зобов’язань по спуску води, що призводить до різких коливань рівня води, що завдають великої шкоди екосистемі водойми.

Прийняття Європейським Союзом 14-го пакету санкцій проти Росії затяглося, хоча Бельгія, котра головує нині в ЄС, планувала оголосити про нього ще до початку саміту G7 в Італії 13 червня. Погодження нового пакету несподівано натрапило на супротив Німеччини.

19 червня у Києві обвалилася пішохідна частина шляхопроводу на проспекті Повітряних сил України, що спричинило ускладнення руху транспорту. Раніше мер столиці Віталій Кличко запевняв, що повідомлення про неналежний стан інженерних споруд лише підживлюють роботу ворожого ІПСО.

У ЗМІ з’явилося повідомлення, що голові Центру протидії корупції готують підозру у зв’язку із “систематичною неявкою на військову службу”, а також “незаконним використанням автомобіля”, придбаного волонтерами для потреб Сил оборони. Віталій Шабунін прокоментував повідомлення, зазначивши, що це свідчить про переслідування з Офісу президента.

2-й Західний окружний військовий суд у Москві засудив громадянку України Христину Любашенко до 12 років позбавлення волі, визнавши винною у поширенні “фейків” про російську армію та “участь у терористичній організації”.