Атака росіян по Миколаївщині призвела до знищення агропідприємства

Джерело: сторінка ТОВ “СП “ПАЕК” у Facebook

Внаслідок атаки військ РФ на Миколаївську область практично повністю зруйновано підприємство ТОВ “СП “ПАЕК”. Інцидент, який стався в ніч на 31 січня, є черговим ударом по агросектору України.

Фото: ТОВ “СП “ПАЕК”

Підприємства ТОВ “СП “ПАЕК” розташоване у Баштанському районі Миколаївської області. Зазнали руйнувань склади, господарські будівлі, техніка, а також втрачено врожай.

Фото: ТОВ “СП “ПАЕК”

Рік тому це підприємство вже пережило тривалу окупацію і самостійно відновило інфраструктуру, провівши ремонт техніки та розміновуючи поля. Попри труднощі минулого року, компанія активно працювала над відновленням і розвитком.

Фото: ТОВ “СП “ПАЕК”

“ПАЕК” планувало збільшити площі під овочі до 2000 гектарів у поточному році та інвестувати в будівництво теплиць.

Фото: ТОВ “СП “ПАЕК”

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Протягом дня, 1 березня, російські загарбники здійснили 28 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 157 вибухів. 

Протягом доби, 1 березня, на фронті відбулося 73 бойових зіткнення. Загалом ворог завдав 6 ракетних та 79 авіаційних ударів, здійснив 62 обстріли з РСЗВ по позиціях наших військ та населених пунктах. 

На записі із камер спостереження, оприлюдненому у соціальних мережах, зафіксовано момент, коли російська система протиповітряної оборони перекинулася на повороті у місті Сочі. 

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін повідомив, що російські загарбники наступають “абсолютно по всій смузі навколо Авдіївки” й тактика ворога змінилась.