Макрон закликав до «чітких заходів» щодо імпорту з України на тлі протесту фермерів

Джерело: The Guardian

Президент Франції Емманюель Макрон закликав до чітких заходів щодо імпорту з України та заявив, що європейська підтримка фермерів є надзвичайно важливою на тлі масових протестів фермерів у Франції та по всій Європі.

Виступаючи разом із прем’єр-міністром Швеції Ульфом Крістерссоном під час візиту до Стокгольма, Макрон визнав, що в певних сегментах сільського господарства є труднощі, і потрібно зробити більше.

Він зазначив, що потрібно почати з розгляду законодавства у Франції, наголосивши, що необхідно забезпечити підтримку не лише великим виробникам.

Говорячи про імпорт з України, Макрон сказав:

“Ми просили ввести чіткі заходи щодо імпорту з України, тому що сьогодні ми маємо те, що за обсягом і якістю дестабілізує європейський ринок, чи то курятини, чи то круп”.

Довідково: У п’ятницю, 26 січня, французькі фермери заблокували одну з головних автомагістралей Франції, що з’єднує Париж з північним містом Лілль, країнами Бенілюксу і Великою Британією, утворивши кілометрові затори на дорогах.

Місцеві фермерські профспілки закликали до блокування доріг у Парижі та на його околицях, щоб посилити тиск на уряд, який фермери звинувачують у недостатніх зусиллях, щоб допомогти їм впоратися з низькими цінами на продовольство та надмірним регулюванням.

Протягом доби російські армійці 18 разів вдарили по житлових масивах Донецької області, загалом область зазнала 1 843 удари, внаслідок чого поранень зазнало троє осіб.

За даними джерел президент США Джо Байден прагне, аби до саміту країн G7 лідери Великої сімки дійшли згоди щодо надання допомоги Україні з заморожених активів РФ.

Кіберфахівці Служби безпеки викрили ще одну прихильницю рашизму, яка співпрацювала з російськими окупантами після захоплення Харківщини.

Станом на ранок 1 березня у Чорному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один корабель, носіїв крилатих ракет “Калібр” немає.

Синоптики дали кліматичну характеристику на березень 2024 року.