Атакують інші цілі: у ПС пояснили, чому РФ не завдає ударів по енергетичній інфраструктурі

Джерело: речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в етері телемарафону

У Повітряних силах зауважили, що війська РФ цієї зими не завдавали масованих ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі України. Водночас, додав він, окупанти вибрали іншу ціль.

“Цього року Росія не зробила акцент на атаках нашої енергетичної інфраструктури, мабуть, зрозуміли, що не вдасться її зламати, тому атаки почалися по інших об’єктах, пріоритетних для них”, – сказав Ігнат.

Водночас спікер ПС ЗСУ не став називати, які саме цілі атакує російська армія.

Щодо ймовірних дат нових масованих ракетних атак РФ, то, за словами Ігната, до них потрібно бути готовими завжди.

“Тут ви подивіться просто за статистикою: якщо на початку грудня вони вдарили, використавши до 20 крилатих ракет, далі ми бачили аж 29-го грудня…там було 158 засобів повітряного нападу, а далі 2-го січня, 8-го січня і зараз. Тобто, періодика тут така, що дуже важко здогадатись, коли саме буде атака наступного разу”, – сказав він.

Під час масованої ракетної атаки 7 лютого ворожі ракети маневрували у західних регіонах України, включаючи напрямок до польського кордону.

Під час візиту до України міністра оборони Швеції Пола Йонсона “Агенція оборонних закупівель” Міноборони України уклала перший прямий контракт зі шведським виробничим підприємством.

За підрахунками Генштабу, втрати військ РФ у живій силі за два роки повномасштабної війни складають вже понад 400 000 осіб. Однак, уточнили у відомстві, у це число входять як вбиті, так і поранені загарбники.

Обліковий запис X покійного американського актора Метью Перрі зламали й намагались отримати кошти через підроблений сайт фонду.

Російські війська збільшили використання безпілотників для розвідки на передовій лінії. Вони застосовують безпілотні літальні апарати різних типів, таких як Supercam, ZALA, “Орлани” тощо, сказав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Резидента агентурної мережі ФСБ, який коригував повітряні атаки РФ на Запоріжжя, засудили до 15 років ув’язнення.