Атакують інші цілі: у ПС пояснили, чому РФ не завдає ударів по енергетичній інфраструктурі
Джерело: речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в етері телемарафону
У Повітряних силах зауважили, що війська РФ цієї зими не завдавали масованих ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі України. Водночас, додав він, окупанти вибрали іншу ціль.
“Цього року Росія не зробила акцент на атаках нашої енергетичної інфраструктури, мабуть, зрозуміли, що не вдасться її зламати, тому атаки почалися по інших об’єктах, пріоритетних для них”, – сказав Ігнат.
Водночас спікер ПС ЗСУ не став називати, які саме цілі атакує російська армія.
Щодо ймовірних дат нових масованих ракетних атак РФ, то, за словами Ігната, до них потрібно бути готовими завжди.
“Тут ви подивіться просто за статистикою: якщо на початку грудня вони вдарили, використавши до 20 крилатих ракет, далі ми бачили аж 29-го грудня…там було 158 засобів повітряного нападу, а далі 2-го січня, 8-го січня і зараз. Тобто, періодика тут така, що дуже важко здогадатись, коли саме буде атака наступного разу”, – сказав він.
Під час масованої ракетної атаки 7 лютого ворожі ракети маневрували у західних регіонах України, включаючи напрямок до польського кордону.
- Під час масованого ракетного обстрілу 7 лютого війська РФ атакували 5 областей України та Київ.
- У Києві, Харкові та Миколаєві в середу, 7 лютого, тисячі українців залишились без світла внаслідок ранкової атаки росіян.
- Вранці 7 лютого війська РФ атакували Україну 64 повітряними цілями. 44 з них – 29 ракет та 15 БпЛА – збито силами ППО.
Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.
Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.
Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.
Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.