Авіакомпанія Finnair оголосила про скасування 550 рейсів через страйк

Джерело: Reuters

Авіакомпанія Finnair повідомила, що має намір скасувати близько 550 рейсів цього тижня через страйк профспілок проти планів уряду Фінляндії, запланований на 1 і 2 лютого.

“Політичний страйк матиме значний вплив на роботу аеропорту Гельсінкі та на польоти Finnair”, – йдеться в заяві.

За словами представників компанії, Finnair скасовуватиме авіарейси у своїх системах по одному рейсу, починаючи з 30 січня. Водночас там додали, що клієнтам будуть запропоновані альтернативні маршрути.

Варто нагадати, що протягом останніх місяців фінські профспілки протестують проти плану уряду щодо надання переваги місцевим трудовим угодам над централізованими, обмеження політичних страйків і спрощення розірвання трудових контрактів.

У Сполучених Штатах жінку-блогерку Рубі Франке, яка управляла YouTube-каналом про виховання дітей, засудили до чотирьох років ув’язнення за жорстоке поводження з власними дітьми з обтяжувальними обставинами.

В “Енергоатомі” повідомили, що Запорізька АЕС знову за крок до блекауту через відключення однієї з двох наявних ліній електропередачі ПЛ-330кВ “Феросплавна-1” внаслідок російських обстрілів.

За даними опитування, більшість українці вважають Польщу дружньою до України державою, проте позитивна оцінка зменшилася з 94% до 79% порівняно з минулим роком.

Сьогодні, 21 лютого, президент України Володимир Зеленський провів селектор, учасники якого обговорили блокування кордону польськими фермерами та ситуацію на фронті.

21 лютого 2024 року на 87-му році життя помер Степан Хмара – Герой України, народний депутат трьох скликань ВР, політв’язень радянських концтаборів та співавтор Конституції України.