Австралійського олімпійця заарештували за купівлю кокаїну в наркодилера у Парижі
Джерело: Complex
Австралійського хокеїста на траві Томаса Крейга затримали за купівлю кокаїну в Парижі.
6 серпня поліція помітила спортсмена, який купував кокаїн у наркоторговця через 15 хвилин після поразки у чвертьфінальному матчі Австралії з Нідерландами.
Крейга разом із дилером заарештували. Останній перевозив 75 таблеток екстазі та сім флаконів кокаїну.
Австралійський олімпійський комітет опублікував заяву, в якій підтвердив арешт Крейга і додав, що йому не висунули звинувачень.
За даними ЗМІ, згодом Крейга відпустили. Після звільнення він оприлюднив заяву, в якій зазначив:
“По-перше, я хотів би вибачитися за те, що сталося за останні 24 години. Я зробив жахливу помилку і беру на себе повну відповідальність за свої дії. Я відповідальний за свої дії й вони жодним чином не відображають цінностей моєї родини, моїх товаришів по команді, моїх друзів, мого спорту та Австралійського олімпійського комітету. Я збентежив вас усіх, і мені щиро шкода”.
- Спортсменку-біженку Маніжу Талаш дискваліфікували зі змагань з брейк-дансу на Олімпійських іграх за накидку з написом “Free Afghan Women”.
- Індійську борчиню Вінеш Фогат дискваліфікували з фіналу змагань за кілька годин до поєдинку, через перевищення обмежень ваги у 50 кг.
Нове опитування показало, що Александрія Окасіо-Кортес має більшу підтримку серед демократів у Нью-Йорку, ніж багаторічний сенатор Чак Шумер.
Увечері 4 квітня російська армія атакувала балістикою Кривий Ріг Дніпропетровської області, внаслідок чого загинули 16 цивільних, серед них 6 дітей.
Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив, що нові тарифи, запроваджені адміністрацією Трампа, ймовірно, призведуть до вищої інфляції та сповільнення економічного зростання США.
Американські акції суттєво впали після інавгурації президента Дональда Трампа у січні. З 17 січня — п’ятниці перед днем інавгурації — фондовий ринок США втратив близько 9,6 трильйона доларів, згідно з даними FactSet і Dow Jones Market Data.
За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Російські військові залишали за собою слід насильства всюди, куди приходили. Така кількість злочинів свідчить, що ці злочини — не випадковість, а частина цілеспрямованої політики знищення України. Українська судова система поки що не відображає масштабів і системності цих злочинів. У вироках бракує контексту — судді часто не відтворюють повної картини дій Росії проти цивільного населення України. Експертка МІПЛ з міжнародного гуманітарного права Анна Рассамахіна пояснила як це виправити й чому це критично важливо для справедливості.