«Багато високопосадовців» в Україні сподівалися на перемогу Трампа – Economist
Джерело: The Economist
Попри те, що поразку демократів на президентських виборах в США багато хто сприймає як погану новину для України, звіт The Economist свідчить про те, що така зміна очільника Білого дому може бути й позитивною для України.
Згідно зі статтею, “багато високопосадовців” в Україні сподівалися на перемогу Трампа. У матеріалі йдеться, що вони втомилися від частих заяв Джо Байдена про рішучу підтримку за одночасних відмов дозволити їм використовувати ракети дального радіусу дії для ударів всередині Росії.
“Поставши перед вибором: чи продовжувати лише підтримувати життя, чи отримати президента, який порушить правила й майже напевно припинить допомогу, вони були готові до азартних ігор”, – йдеться у статті.
- Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган вважає, що адміністрація нового президента США Дональда Трампа зможе “легко” завершити російсько-українську війну, якщо дотримуватиметься певної стратегії.
- Обраний 47-м президентом США Дональд Трамп повідомив, що після виборів не говорив з лідером РФ Володимиром Путіним, натомість вже поспілкувався з українським президентом Володимиром Зеленським.
Росія та Іран планують укласти договір про стратегічне партнерство за кілька днів до інавгурації обраного 47-м президентом США Дональда Трампа, 20 січня. Договір замінить угоду 2002 року, що передбачає співпрацю в енергетиці, транспорті та сільському господарстві.
Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов запалює першу свічку на ханукії, виготовленій з уламків ворожих ракет і дронів, скерованих Росією по Україні.
У Генеральному штабі поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 25 грудня. З початку доби відбулося 211 бойових зіткнень.
Глава Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак повідомив, що внаслідок ворожої ракетної атаки 25 грудня у Дніпрі пошкоджені дитячі садочки та школи, а також приватні будинки.
У вечір Різдва у ГУР вшанували подвиг розвідників-диверсантів, котрі серед перших перенесли війну на територію ворога, — воїнів підрозділу “Братство” у складі “Спецпідрозділу Тимура” ГУР МО України — Максима “Непийпива” Михайлова, Тараса “Тарасія” Карпюка, Юрія “Святошу” Горовця, Богдана “Аполлона” Лягова.