Байден шукає спеціаліста з контенту та створення мемів для своєї передвиборчої кампанії

Джерело: Daily Mail

Команда президента США Джо Байдена та його заступниці Камали Гарріс шукає людину, яка вміє створювати меми, щоб підвищити присутність їх кампанії в Інтернеті. 

Згідно з повідомленням про вакансію “менеджера з роботи із партнерами, сторінок вмісту та мемів”, ідеальний кандидат повинен бути глибоко захоплений донесенням політичного контенту до виборців в Інтернеті та мати “глибокий інтерес до політики й процвітати у швидкоплинному середовищі”. 

Він також повинен мати “бажання переїхати до Вілмінгтона, штат Делавер”, рідного міста Байдена.  

Згідно з повідомленням, на роль менеджера зі створення мемів покладено ключові обов’язки, такі як налагодження зв’язків із провідними інтернет-інфлюенсерами, створення цікавого контенту та генерування свіжих і креативних ідей.

Кандидати мають мати від двох до чотирьох років відповідного досвіду та “виключну креативність у розробці ідей щодо контенту та стратегії” і відповідати цілям кампанії. 

Кампанія Байдена-Харріс докладає багато зусиль як для традиційної, так і для онлайн-кампанії. Вони активні на всіх основних платформах соціальних медіа, таких як Instagram, X і Tiktok.

У межах візиту до Франції відбулися двосторонні переговори делегації України з делегацією США у складі державного секретаря Марко Рубіо, спецпредставників президента Сполучених Штатів Стівена Віткоффа та Кіта Келлога.

Під час патрулювання лінії державного кордону прикордонники 9 загону імені Січових Стрільців виявили рідкісного птаха-хижака орлана-білохвоста, який потребував негайної допомоги. Поранений птах лежав на землі та не міг злетіти через пошкоджене крило.

17 квітня парламент Молдови проголосував за призначення чергових виборів до законодавчого органу на 28 вересня.

17 квітня Україна та США підписали меморандум про намір укласти угоду про спільний видобуток українських корисних копалин, підтвердила міністерка економіки Юлія Свириденко.

Під час своєї першої пресконференції на посаді міністра охорони здоров’я США, Роберт Кеннеді-молодший назвав аутизм “епідемією” та зробив низку суперечливих заяв, котрі викликали обурення серед громадськості та експертів.​