Барак та Мішель Обами підтримали кандидатуру Камали Гарріс на пост президента США
Джерело: CNN
Експрезидент США Барак Обама та його дружина Мішель публічно підтримали віцепрезидентку Камалу Гарріс як кандидатку на пост президента США від Демократичної партії.
Подружжя 26 липня опублікувало відеозапис розмови з Гарріс, під час якого висловило їй підтримку.
“Ми з Мішель дуже горді, що підтримуємо вас і робимо все можливе, щоб допомогти вам пройти через ці вибори і потрапити в Овальний кабінет”, – сказав Барак Обама.
Гарріс у відповідь подякувала експрезиденту за підтримку та багаторічну дружбу.
“О, Господи. Мішель, Барак, це так багато означає для мене”, – сказала вона.
Мішель Обама сказала, що горда за Гарріс і очікує, що цьогорічні вибори президента США стануть історичними.
Обама також перерахував здобутки віцепрезидентки.
“У Камали є щось більше, ніж просто резюме. У неї є бачення, характер та сила, які потрібні у цей критичний момент. Ми не сумніваємось, що у Камали Гарріс є саме те. що потрібно, аби перемогти на цих виборах та принести користь американському народу”, – наголосив він.
- 25 липня віцепрезидентка США Камала Гарріс офіційно заявила, що балотуватиметься у президенти Сполучених Штатів Америки на осінніх виборах. Про це вона повідомила на платформі Х, опублікувавши передвиборчий відеоролик.
Колишній міністр оборони Республіки Корея Кім Ен Хен зробив спробу самогубства, перебуваючи в ув’язненні. Зараз його здоров’ю нічого не загрожує.
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скасувала арешт, накладений на банківський рахунок Олександра Крупи, сина очільниці Хмельницької МСЕК Тетяни Крупи.
Питання мобілізаційного віку та підготовки українських військових обговорювалося під час зустрічей віцепрем’єрки з євроінтеграції Ольги Стефанішиної з посадовцями Європейського Союзу в Брюсселі. Вона повідомила, що ця тема зменшення мобілізаційного віку до 18 років була порушена з огляду на її актуальність у публічному просторі.
Жінкам в Ірані може загрожувати смертний вирок або до 15 років ув’язнення, якщо вони не підкоряться новим обов’язковим “законам моралі”, які набудуть чинності цього тижня.
Криптовалютні топменеджери та інвестори спонукають новобраного президента Дональда Трампа до створення національного запасу біткойнів, щоб “скористатися майбутніми надходженнями для сплати державного боргу США”.