БЕБ викрило мережу підпільних покер-клубів у Києві та Одесі

Джерело: пресслужба БЕБ

Детективи Бюро економічної безпеки України припинили незаконну діяльність мережі покер-клубів у Києві та Одесі. Після проведених обшуків загальна вартість вилученого майна становить понад 16 млн грн.

Так, група осіб під виглядом діяльності “Клубу спортивного покеру”, проводили азартні ігри, під час яких адміністрація закладів організовувала кеш-гру в покер. Така незаконна діяльність прикривалася документами дозвільного характеру, виданими громадською організацією, яка має відношення до спортивного покеру.

Зауважується, що під час обшуків вилучено орієнтовно 4 млн грн готівкою, чорнову бухгалтерію, підрахунки доходу від кеш-гри з кожного столу тощо. Також детективи вилучили комп’ютерну техніку, банківські картки, мобільні телефони фігурантів та 40 столів для гри в покер, гральні карти та фішки для гри в покер. Наголошується, що орієнтовна загальна вартість вилученого становить понад 16 млн грн.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозри фігурантам кримінального провадження. Детективи встановлюють повне коло осіб причетних до організації та провадження незаконної діяльності.

  • На Львівщині Бюро економічної безпеки спільно з СБУ та прокуратурою передали 30 тисяч електронних сигарет вартістю понад 10 млн грн до військових частин Збройних Сил України.
  • У квітні у Львівській області виявили місце, заповнене товарами гуманітарної допомоги невстановленого походження. Товари знаходилися у складських приміщеннях площею 1600 кв. м.
  • У березні у Бюро економічної безпеки України заявили про викриття схеми ухилення від сплати податків на суму 52 млн грн посадовими особами українського представництва “всесвітньо відомого бренду таксі”.

3 червня у своєму будинку в центрі Лос-Анджелеса помер найстарший чоловік у США Моррі Маркофф. Йому було 110 років. 

19 червня британському політику, колишньому прем’єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону виповнюється 60 років. В особі цього лідера Україна отримала від Великої Британії безпрецедентну підтримку з початку повномасштабного вторгнення російських військ. Він не лише одним з перших здійснив візит до охопленої вогнем держави, але й посилив оборону України, домігшись погодження низки необхідного озброєння.

Видання The Economist проаналізувало дезінформаційну кампанію проти першої леді України Олени Зеленської та визначило ключові інструменти російської пропаганди.

Акторка Національного драмтеатру імені Лесі Українки Марія Агапітова поповнила лави ЗСУ.

19 червня відбувся завершальний раунд переговорів щодо безпекової угоди з ЄС із заступником Генерального секретаря Європейської служби зовнішньої діяльності з питань миру, безпеки та оборони Шарлем Фрізом.