Бельгійська газета йде з соцмережі Х через «токсичність і дезінформацію»
Джерело: колонка головного редактора газети Ремі Амкройца
Одна з найвідоміших бельгійських газет De Morgen вирішила більше не публікувати пости у соціальній мережі Х Ілона Маска через “токсичність і дезінформацію на платформі”.
“Досить. Цінності Ілона Маска діаметрально протилежні демократичного суспільства і De Morgen. Ми ставимо права людини на перше місце. Завжди”, – написав він.
За словами Амкройца, Ілон Маск становить небезпеку для Сполучених Штатів і, відповідно, для Європи.
“Ми просто більше не хочемо бути частиною токсичної платформи, і платформи, де дезінформація, теорії змови та расизм набирають популярності без будь-якої модерації”, – зазначив він.
- Міністерство оборони Німеччини, Бундесвер (збройні сили ФРН) та інші відомства і посадові особи, пов’язані з міністерством оборони, припиняють вести сторінки в соцмережі X Ілона Маска.
Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.
У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.
Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.
Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.