Белла Хадід засудила погляди ізраїльського міністра щодо палестинців

Джерело: Sky news

Американська супермодель Белла Хадід засудила висловлення міністра національної безпеки Ізраїлю Ітамар Бен-Ґвіра щодо палестинців на Західному березі.

Під час інтерв’ю N12 News Ітамар Бен-Ґвір висловив думку, що права на безпеку та мобільність єврейських поселенців на окупованому Західному березі річки Йордан мають більшу вагу, ніж права палестинців.

Палестинське населення наполегливо виступає проти обмежень на подорожі, включно з контрольно-пропускними пунктами, запровадженими Ізраїлем на Західному березі річки Йордан.

Бен-Ґвір, який проживає на Західному березі, стверджував, що ці обмеження були вирішальними для забезпечення безпеки його родини.

“Привілей для моєї родини, включаючи мою дружину та дітей, подорожувати через Юдею та Самарію має пріоритет над правами пересування арабських жителів”, – сказав  міністр.

Белла Хадід, чиє батьківське коріння є палестинським, і яка була активним захисником прав палестинців, висловила свою критику щодо заяви Бен-Ґвіра.

“За жодних обставин і в жодний час, особливо у 2023 році, життя одного не можна вважати ціннішим за життя іншого, особливо через їхню етнічну приналежність, культуру чи необґрунтовану ворожнечу”, – написала вона в Instagram.

У відповідь Бен-Ґвір опублікував заяву, в якій назвав Хадід “супротивницею Ізраїлю”.

“Я не тільки не забираю те, що сказав, я повторюю це ще раз: наше право повернутися додому з миром, ходити по Юдеї та Самарії і не бути вбитим є більшим ніж право на свободу пересування жителів Палестинської автономії”, – сказав він.

Міністерство закордонних справ Палестини засудило коментарі Бен-Ґвіра, назвавши їх “огидними та упередженими”.

13 червня розпочалося засідання Ради Україна-НАТО на рівні міністрів оборони. Глава НАТО Єнс Столтенберг запевнив у посиленні оборонної підтримки нашої держави на тлі триваючого вторгнення РФ.

Під час затримки із погодженням безпекової допомоги Конгресом США, Словенія не зволікала та, ймовірно, таємно спорядила Україні військову допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня сейм Литви постановив, що до списку призову у країні включатимуть осіб віком від 17 років.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.