На Беллу Хадід подали до суду через авторські права на фото, яке вона опублікувала в Instagram

Джерело: Bloomberg

26-річну американську супермодель Беллу Хадід звинуватили у порушенні авторських прав Chosen Figure LLC, після того, як вона опублікувала свою фотографію в Instagram. На супермодель подали позов до суду.

2 серпня Chosen Figure подала скаргу до Окружного суду США Південного округу Нью-Йорка, звинувативши Хадід у копіюванні та показі фотографії без дозволу.

У скарзі обліковий запис супермоделі, на який підписано понад 59 мільйонів користувачів, називають “частиною популярного та прибуткового комерційного підприємства”, яке отримало вигоду від публікації фотографії.

На опублікованому зображенні, через яке вини скандал, вона в протисонцевих окулярах виходить із дверей квартири.

Мовиться про фото, яке Белла Хадід опублікувала у сторіз свого Instagram-аккаунту ще у серпні 2020 року. Відомо, що публікації і сторіз зникають через 24 години після публікації, однак позивач встиг зробити скриншот відповідного сторіз.

Відомо, що позивач подав щонайменше сім інших скарг на порушення авторських прав цього року проти різних організацій у Каліфорнії, Вашингтоні та Флориді, зокрема одну 10 липня через допис у Facebook, на якому Хадід махає рукою. Відповідачем у цьому позові є Style Delivers Boutique LLC.

Швеція надасть Україні військову допомогу в розмірі 13,3 мільярда шведських крон (1,3 мільярда доларів), що є найбільшим пакетом допомоги на сьогодні від цієї скандинавської країни.

Президент України Володимир Зеленський планує робочий візит до Франції у четвер, 6 червня, про що сказав президент Франції Емманюель Макрон.

Станом на ранок 29 травня, всього за добу росіяни 17 разів обстріляли населені пункти Донецької області. Є загиблі та поранені.

У південній провінції Пакистану, Сінд, температура повітря перевищила +52 градуси, що наближає країну до нового температурного рекорду на тлі спеки, яка продовжує вирувати в Азії.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету у Харкові 25 травня збільшилась кількість загиблих.