Белла Хадід з’явилась на Каннському кінофестивалі у сукні в стилі арабської куфії

Фото: Getty Images

Джерело: CNN

Модель Белла Хадід з’явилась на Каннському кінофестивалі у червоній сукні, стилізованій під традиційну арабську хустку, демонструючи своє палестинське походження.

Такий вибір супермоделі викликав хвалебні коментарі у соціальних мережах.

Зокрема один з користувачів платформи X назвав Беллу “наша палестинська принцеса”. Ще один відзначив, що йому довподоби “ця шана її палестинським корінням”, інший користувач зауважив, що це “мода з сенсом”.

Белла Хадід також опублікувала своє фото у сукні у сторіз свого акаунту в Instagram, додавши напис “Звільніть Палестина назавжди”.

Шарфи куфія або арафатка носять на Близькому Сході. Сукня ж, яку обрала Хадід, була створена ще 2001 року нью-йоркським брендом Michael and Hushi.

У вересні 2001 року сукню можна було придбати за 900 доларів. Її публікували у журналах, зокрема Women’s Wear Daily та Wallpaper,

Дехто в соціальних мережах поспішив відзначити, що технічно сукня Хадід не була палестинською куфією, а кольори більше нагадували ті, що використовуються в Йорданії та Саудівській Аравії.

16 червня голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький повідомив, що у наступні кілька тижнів ситуація в українській енергосистемі суттєво погіршиться. Зокрема з 11:00 до 23:00 графіки відключень плануються дещо більшими, ніж у решту часу доби.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 19:00 16 червня. За добу кількість бойових зіткнень по всій лінії фронту зросла до 88.

Віталій Ступаєнко, ведучий івенту, з якого вигнали одеситку Юлію Карабаджак через мовне питання, вже записав відео з вибаченнями, пояснивши поведінку організаторів “недоопрацюванням”.

16 червня, підбиваючи підсумки дводенного Глобального саміту миру у Швейцарії, президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна планує вже за кілька місяців провести другий аналогічний захід, на якому гіпотетично може бути присутній представник від РФ.

16 червня у Грузії сталися три землетруси. Перші підземні поштовхи зафіксували о 17:16.