Без пташки: Маск оголосив зміну логотипа Twitter

Джерело: Twitter-акаунт власника соцмережі Ілона Маска.

Власник Twitter і мільярдер Ілон Маск заявив, що його соцмережа отримає оновлений логотип. Twitter “розпрощається з усіма птахами”.

“І незабаром ми попрощаємося з брендом Twitter і, поступово, з усіма пташками”, – написав Ілон Маск, додавши: “якщо сьогодні (23 липня, – ред.), ввечері опублікують достатньо хороший логотип X, завтра ми оприлюднимо його в усьому світі”.

Через деякий час Маск опублікував короткий відеоролик з великою літерою Х. Він не пояснив його значення.

Зазначимо, що на короткий час у квітні Маск змінював логотип на собаку, яка є символом криптовалюти Dogecoin. Після цього вартість криптовалюти зросла на 30% — з 7,7 цента до 10,2 цента.

Голову Сергокалинського району Дагестану Магомеда Омарова затримали силовики після подій у республіці 23 червня, під час яких невідомі обстріляли православну церкву, а також синагогу й наряд поліції.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію станом на 22:00 23 червня. З початку доби відбулося 116 бойових зіткнень. Ворог концентрував свої зусилля на Покровському та Курахівському напрямках. Сили оборони знають про плани ворога та роблять все, щоб їх зірвати.

23 червня глава Міноборони Чехії Яна Чернохова повідомила, що перші снаряди, закуплені в межах чеської ініціативи, передадуть Україні вже наприкінці червня.

Вже через кілька тижнів після дозволу Україні використовувати зброю, надану США, для обмежених ударів по території Росії, країна досягає певних успіхів у зупиненні наступу російських військ вздовж північно-східного фронту. Одначе, військові командири закликають зняти обмеження на застосування ракет великої дальності.

Станом на 23 червня російські війська намагаються закріпитися на західних околицях села Новоолександрівка на Донеччині. Сили Оборони України проводять ураження живої сили, щоб зупинити подальше просування ворога.