Ілон Маск сказав, що доходи Twitter все ще низькі, оскільки надходження від реклами впали на 50%

Джерело: Reuters

Грошовий потік Twitter залишається негативним через падіння доходів від реклами на майже 50% та велике боргове навантаження.

“Потрібно досягти позитивного грошового потоку, перш ніж ми матимемо розкіш на щось інше”, — написав Ілон Маск у Twitter.

Після звільнення тисяч співробітників і скорочення рахунків Маск заявив, що компанія скоротила свої неборгові витрати до 1,5 мільярда доларів із прогнозованих 4,5 мільярда доларів у 2023 році. 

Twitter також стикається з щорічними виплатами у розмірі близько 1,5 мільярда доларів внаслідок боргу. 

  • Заява Twitter про те, що Meta Platforms (META.O) викрала комерційні таємниці для створення свого нового сайту мікроблогів, може стати першим залпом у судовій битві між гігантами соціальних медіа, але експерти кажуть, що Twitter доведеться зняти високу суму, якщо він подасть до суду.
  • Користувачі соціальної мережі Twitter з синьою галочкою верифікації, які платять за просування свого контенту серед інших користувачів, є одними з найбільш широко поширених прикладів публікації фейків про війну Росії на території України.

Директорка Центру підтримки аеророзвідки, ветеранка та волонтерка Марія Берлінська наголосила, що глава РФ Володимир Путін особисто контролює виробництво дронів в Росії, оскільки розуміє потужність цього озброєння на фронті.

Сполучені Штати Америки звинуватили колишнього посла в Болівії у шпигунстві на користь Куби впродовж понад 40 років.

Вдень 7 грудня російські військові серйозно пошкодили обладнання прифронтової теплоелектростанції, внаслідок чого два енергоблоки зупинили роботу. ЗС РФ здійснили по одній з ТЕС артобстріл.

За період із серпня по жовтень обсяги обіцяної західної допомоги Україні скоротилися на 87 відсотків – фактично із 16 до двох мільярдів євро. Підтримка з боку Заходу впала до найнижчого рівня від початку війни РФ проти України наприкінці лютого 2022 року.

Президент України Володимир Зеленський полетить до Аргентини, аби відвідати інавгурацію свого аргентинського колеги Хав’єра Мілея.