Безоплатне навчання для 70 жінок з деокупованих територій від Projector Foundation

Projector Foundation запускає безоплатне дистанційне навчання у сфері креативних та IT індустрій, спрямоване для розвитку навичок та кар’єрного зростання жінок із деокупованих територій України. Проєкт реалізується за підтримки ІСАР Єднання.

Податися на навчання, що стартує наприкінці жовтня, можна за трьома напрямами:

Курси розроблені так, щоб студентки отримали не тільки теоретичні знання, але й практичні навички, необхідні для роботи на початковому рівні. В рамках курсу студентки працюватимуть з кейсом реального клієнта, а після закінчення — отримають сертифікат та готові кейси для свого портфоліо.

Дедлайн подачі заявок: 17 жовтня 2023 року (вівторок, о 23:00).

Окрім навчання, проєкт містить в собі складову психологічної, HR та менторської підтримки. Це 6 групових сесій з досвідченими експертами, які допоможуть покращити необхідні навички, адаптуватися до навчання та подолати стрес, пов’язаний зі змінами в житті. 

Додатково всі отримають доступ до Projector Library — найбільшої онлайн-бібліотеки з більш ніж 640 лекціями від експертів з українських та світових компаній. 

Деталі щодо умов участі та реєстрації можна знайти за посиланням (Web Design Beginning, IT Project Management, SMM), а залишити заявку — у формі.

Для участі у конкурсі можуть подаватися жінки, що проживали чи наразі проживають у громадах, чи на територіях, які включені до переліку деокупованих територій. 

Буде достатньо одного документа, який підтверджує статус внутрішньо переміщеної особи, довідку переселенця, довідку, що підтверджує місце перебування громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї чи будь-який інший доказ відношення до цільової аудиторії проєкту. Актуальний список таких територій знаходиться за посиланням.

Навчання реалізується Projector Foundation за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст навчання не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

___________________________________________________________________________________

Projector Foundation — фундація, яка розвиває креативний та інноваційний потенціал України через вільну освіту й непересічні кампанії. 

Фундація була заснована Projector Institute у квітні 2022 року як імпакт-проєкт. Сьогодні –– це стійка неприбуткова благодійна організація з довгостроковим впливом. Ми називаємо себе фундацією третьої хвилі, бо створені з майдсетом стартапу, проте маємо структуру ГО, втілюємо сміливі рішення для фандрейзингу, сповідуємо creative-and-impact driven підходи.

Ми створюємо проєкти, які надихають, і розвʼязуємо проблеми, які болять.

___________________________________________________________________________________

Контакти для звʼязку: 

+380674397507 // [email protected] — Ольга Сиротюк, PR&Communication Projector Foundation

Станом на 28 травня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад армії РФ та техніку противника.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 20.00 28 травня щодо російського вторгнення. Кількість бойових зіткнень зросла до 108. На даний час бої ще тривають на 18 ділянках. Найбільш напруженою ситуація залишається на Покровському напрямку. Сили оборони стримують натиск і дають рішучу відсіч  загарбникам.

28 травня у Києві працівники ДБР затримали ексначальника Одеського обласного ТЦК та СП Євгена Борисова після того, як за нього внесли заставу у сумі 12 млн гривень за попереднім обвинуваченням.

США спільно з союзниками готові посилити санкції та експортний контроль, щоб запобігти китайсько-російській торгівлі, що загрожує їхній безпеці на тлі триваючої російсько-української війни, заявив заступник радника з питань національної безпеки США з питань міжнародної економіки Дейліп Сінгх.

У четвер, 23 травня, помер режисер-документаліст Морган Сперлок. Номінант на премію “Оскар” пішов з життя через рак.